ZA RAZVOJ SPORTA I SPORTSKOG TURIZMA: Udovičić se sastao sa ambasadorom Kraljevine Maroko
Ministar omladine i sporta Vanja Udovičić sastao se danas sa Mohamedom Amineom Belhažom, ambasadorom Kraljevine Maroko u Republici Srbiji i razgovarao o nastavku uspešne bilateralne saradnje i podrške u oblastima omladine i sporta i u budućnosti.

FOTO: MOK
Kako je saopšteno, prijateljske veze dveju zemalja dodatno su ojačane ranije potpisanim Memorandumom o saradnji, čija je implementacija doprinela produbljivanju saradnje u ovim oblastima.
Ministar Udovičić i ambasador Belhaž izrazili su zajedničku rešenost da i u narednom periodu iniciraju povezivanje mladih i njihovih organizacija kao najefikasnijeg modela očuvanja prijateljskih odnosa između Republike Srbije i Kraljevine Maroko.
Pored toga, konkretizovali su mogućnosti za još učestaliju razmenu iskustava u pogledu razvoja sportske infrastrukture, sportskog turizma, međusobnu organizaciju sportskih priprema u različitim sportovima i razmenu sportista i sportskih stručnjaka kao primera dobre prakse od višestrukog značaja za obe države.
Preporučujemo

HVALA SRBIJI! Predsednik MOK Tomas Bah uputio pismo OKS i Ministarstvu sportu
26. 02. 2021. u 18:50

CEO GRAD OBOJEN U CRVENO-BELO: Ovako su zvezdaši proslavili rođendan kluba (VIDEO)
04. 03. 2021. u 15:14

AMERI U ŠOKU POSLE ČUDA DENVERA U OKLAHOMI: Ne mogu da veruju šta je Nikola Jokić doživeo
Nikola Jokić je obično taj koji šokira svetsku košarkašku javnost zbog onog što radi u dresu Denver nagetsa, ali je ljubitelje NBA lige ovoga puta šokiralo - ono što je dožive.
06. 05. 2025. u 20:15

LUKA JOVIĆ JE SRUŠIO INTEROVE SNOVE O TRIPLETI: Barselona je ponovo probuđena evropska sila
POSLE remija u spektakularnoj prvoj utakmici polufinala, Inter i Barselona ukrštaju koplja i u revanšu, ovoga puta na "Đuzepe Meaci", gde će nešto pasti konačna odluka o finalisti Lige šampiona.
06. 05. 2025. u 07:45

KOŠARKAŠI PARTIZANA TUKLI "GROBARA"?! Aleksandar Prijović otkrio šok detalje tuče igrača i gostiju noćnog kluba (VIDEO)
Košarkaški klub Partizan saopštio je u ponedeljak kasno uveče da su se tri igrača crno-belih "našla usred incidenta koji se dogodio nedaleko od poznatog beogradskog noćnog kluba", a dan kasnije oglasio se i fudbaler Aleksandar Prijović, koji je bio na istoj lokaciji, i kog su pojedini srpski mediji doveli u vezu sa ovim skandalom.
06. 05. 2025. u 17:02
Komentari (0)