BOMBA: Duško Pijetlović se vratio u srpski vaterpolo
SITUACIJA u srpskom klubskom vaterpolu je ove godine daleko bolja nego prethodnih godina.
Foto: N.Paraušić
Veliki broj srpskih reprezentativaca se vratio u Srbiju tako da je konkurencija daleko veća i liga je zanimljivija.
Poslednje u nizu povrataka je dolazak Duška Pijetlovića u srpski vaterpolo. Naime, kako prenosi Sportski žurnal, Pijetlović je pojačao ambciozni Novi Beograd koji sa klupe predvodi Vladimir Vujasinović.
Pijetlović ima već 35 godina. Najveći trag u inostranstvu je ostavio u italijanskom Pro Reku, a nastupao je i za ruski Sintez. Na domaćoj sceni karijeru je počeo u Vojvodini, odakle se kao tinejdžer preselio u Partizan 2002. godine i tu ostao do 2011. i titule prvaka Evrope. U sezoni 2012/13 bio je član i Crvene zvezde sa kojom je takođe osvojio Ligu šampiona.
U klub je takođe stigao i Radomir Drašović koji je do sada u karijeri nastupao za Singidunum, Zvezdu, Partizan i mađarski Solnok.
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTO
EPILOG VELIKE DRAME? Totenhem bi večeras na "Stamford bridžu" mogao da obezbedi opstanak u Premijer ligi
STRESNA sezona"pevaca" trebala bi imati "srećan" kraj, a opstanak bi mogli da obezbede protiv jednog od najvećih rivala, Čelsija, koji će ih ugostiti od 21.15 na "Stamford bridžu".
19. 05. 2026. u 07:30
ROLANDO NOVI SELEKTOR ALBANIJE! I sami Albanci u šoku
Najnovije vesti iz fudbala stižu iz Albanije.
19. 05. 2026. u 19:48
FARMER OSTAVIO 5 KRAVA NA PUSTOM OSTRVU: 130 godina kasnije naučnici nisu mogli da veruju šta vide
PRIČA o pet krava ostavljenih na izolovanom ostrvu Amsterdam u Južnom okeanu prerasla je u jedno od najneobičnijih poglavlja moderne biologije.
14. 05. 2026. u 14:24 >> 20:55
Komentari (0)