PROMENA RUKOMETNIH PRAVILA? Karabatić za ukidanje „praznog gola” i uvođenje sata za napad
19. 01. 2021. u 15:42
FRANCUSKI rukometaš srpsko-hrvatskog porekla Nikola Karabatić pokreće peticiju za promenu rukometnih pravila, u čemu ga je podržao veliki broj kolega.
Povezane vesti

INTERVJU TONI ĐERONA, SELEKTOR NAŠIH RUKOMETAŠA: Oduševili me ponos i strast Srba! (VIDEO)
SVAKI svetski rukometaš trebalo bi da ima mentalitet srpskih igrača. Vaša želja za pobedom i strast koju gajite prema reprezentaciji su me oduševile. Momci su mnogo toga pokazali bacanjem na kolena moćne Francuske, ali ne smemo da poletimo previše, moramo da budemo prizemni i da budemo još bolji.
17. 01. 2021. u 10:01 >> 11:32

BELORUSIJA PRVI PUTNIK U DRUGU FAZU: Južna Koreja lak zalogaj
PRVA selekcija koja je obezbedila prolaz u drugu fazu svetskog rukometnog prvenstva je - Belorusija.
16. 01. 2021. u 17:11

LEGENDA NAD LEGENDAMA: Nedostižan rekord Kirila Lazareva na rukometnom EP
LEGENDA makedonskog i svetskog rukometa Kiril Lazarov drži nekoliko rekorda, a onaj koji je postavio u porazu Makedonije od Švedske (32:20) verovatno će zauvek ostati u njegovom vlasništvu.
15. 01. 2021. u 17:53
Najnovije iz rubrike

SIVIĆ PREDSTAVLJEN NA ČAIRU: Umoran sam od spasilačkih misija, Tončev uvek bio korektan
Tomislav Sivić novi je trener Radničkog iz Niša.
12. 08. 2025. u 21:15

SPEKTAKL NA "MARAKANI": Koreografija "delija" pred meč Zvezda - Leh
Crvena zvezda dočekuje Leh u 3. kolu kvalifikacija za Ligu šampiona, a navijači su opravdali očekivanja.
12. 08. 2025. u 21:07

ZVEZDA NEĆE NA DINAMO KIJEV! Kakva dešavanja pred Ligu šampiona!
Fudbaleri kiparskog Pafosa savladali su ukrajinski Dinamo Kijev sa 2:0 u revanš meču 3. kola kvalifikacija za Ligu šampiona.
12. 08. 2025. u 20:56

FUDBALSKA BAJKA! Klub iz sela sa 800 stanovnika, jure ka šampionskoj tituli, Ginisov su rekorder!
ZANIMLjIVA priča dolazi iz Švedske. Iz mirnog ribarskog sela na obali Baltičkog mora, Halevika koji broji 813 stanovnika stiže jedna od najlepših fudbalskih priča. Reč je o fudbalskom klubu Mjelbi, koji je prvoplasirani na tabeli Prve lige te zemlje.
12. 08. 2025. u 20:50

"TO BI MOGLA DA BUDE MOJA POSLEDNJA SEZONA!" Nekadašnji MVP Evrolige najavio kraj karijere
Košarkaš Asvela i bivši MVP Evrolige Nando de Kolo nagovsetio je da bi kraj njegove bogate karijere mogao da usledi po završetku sezone 2025/26.
12. 08. 2025. u 20:45
Komentari (0)