SLOVENAČKI rukometaši Tilen Kodrin i Urh Kastelič pozitivni su na PCR testu, tako da selektor Ljubomir Vranješ ne može da računa na njih u prvoj nedelji SP u Egiptu. Kako nisu imali nikakve simptome za vreme desetodnevne izolacije u svojoj zemlji, ne mogu da prenesu infekciju na druge saigrače.
Trener Mančester Junajteda Ruben Amorim rekao je danas da je želja svih u klubu da Bruno Fernandeš ostane na Old Trafordu uprkos brojnim unosnim ponudama koje ima.
Jedinstvena teniska finala u jedinstvenoj Kuršumlijskoj banji. Već nekoliko decenija Srbija je domaćin profesionalnih teniskih turnira, u najvećoj meri „fjučersa“ koji su polazna osnova za formiranje profi igrača, prikupljanje dragocenih poena i krčenja puta na međunarodnoj profi sceni.
Komentari (0)