POSLE DESET GODINA RADOVA: Privodi se kraju izgradnja sportske hale u Krčagovu
DO kraja godine, užički sportisti imaće na raspolaganju novu halu u Krčagovu, čija je gradnja započeta pre jedne decenije.

FOTO: Grad Užice
Ovaj objekat predviđen je za treninge i takmičenja košarkaša, odbojkaša, fudbalera, rukometaša, a prilagođen i je potrebama paraolimpijaca.
Nedavno su završeni radovi na izolaciji i postavljanju fasade, postavljen je parket, urađena je gasna kotlarnica vredna 7.7 miliona dinara. Na tribinama je montirano 200 stolica za gledaoce. U perspektivi, moguća su nova ulaganja u proširenje ovog objekta.
- Traje montaža opreme u hali, postavljanje koševa, golova, opreme za odbojku, kao i parterno uređenje površina oko hale. JKP "Niskogradnja" nasipa kemeni tampon na parkiralište za 59 vozila, postavlja ivičnjake i asfaltira... - naglasio je Nikola Maksimović, direktor JP "Užice razvoj".
Posle duže pauze, radovi na završetku sportske hale počeli su u u septembru 2019. godine, 602.000 evra dobijenih iz evropskih fondova investiralo je Ministarstvo za omladine i sporta, a grad je u ovu završnu posla uložio oko 220.000 evra. Izgradnja je koštala ukupno oko 1.25 miliona evra.
Pratite "Novosti sport" na Fejsbuku
Preporučujemo

SPAS U POSLEDLjI ČAS: Hernandez u zaustavnom vremenu doneo bod Milanu!
13. 12. 2020. u 22:55

RAZIŠLI SE FMP I VLADA JOVANOVIĆ: Poznato ko će voditi klub u narednom periodu!
13. 12. 2020. u 19:56

VANjA UDOVIČIĆ: Davore, pokazao si put kojim se ide za ostvarenjem sna! Hvala šampione
13. 12. 2020. u 19:42

PARTIZAN JURI ZALIHU ZA REVANŠ NA OSTRVU: Hibernijan je protiv Danaca pokazao da se ne plaši da napadne i u gostima
PARTIZAN će večeras od 21.00 čas na svom stadionu dočekati škotski Hibernijan u prvom meču trećeg kola kvalifikacija za Ligu konferencije.
07. 08. 2025. u 10:20

ALBANCI SIKTE OD BESA: Ne mogu da veruju šta se desilo na utakmici Crvene zvezde u Poljskoj i posle nje
Crvena zvezda i Leh su se sastali u Poznanju u prvom meču 3. kola kvalifikacija za Ligu šampiona, a tom prilikom domaća publika oduševila je celu Srbiju. Zapravo, ne baš celu - jer se jedan deo onih koji žive u južnoj srpskoj pokrajini, Kosovu i Metohiji, razbesneo.
07. 08. 2025. u 19:55

ZAŠTO RAT U UKRAJINI JOŠ TRAJE? Orban krivi Trampa: "Nije dovoljno jak!" Mađar okrenuo leđa američkom lideru?
MAĐARSKI premijer Viktor Orban dosad je bio jedan od najvernijih evropskih saveznika Donalda Trampa, posebno kada je reč o ratu u Ukrajini i obećanjima o brzom postizanju mira. Ali tokom vikenda po prvi put javno je kritikovao američkog predsednika, poručivši da Tramp, barem zasad, nije pokazao dovoljno snage da uveri evropske lidere da zaustave rat.
06. 08. 2025. u 16:06
Komentari (0)