VELIKA TRAGEDIJA: Preminula hrvatska rukometna legenda
PROFESOR ŽEljko Seleš, osnivač i dugogodišnji trener bivšeg šampiona Evrope Partizana iz Bjelovara, preminuo je u 91. godini u Bjelovaru.

Skrinšot
Bio je utemeljitelj bjelovarskog rukometa i jedan od najzaslužnijih za veliku titulu šampiona Evrope koji je bjelovarski Partizan osvojio u Dortmundu 1972. godine, prvu za jugoslovenski rukomet.
Željko Seleš osnovao je bjelovarski Partizan s još dvojicom prijatelja 1955, a kao trener vodio ga je gotovo 20 godina i s njim osvojio brojne trofeje, između ostalih sedam titula šampiona SFRJ i dva nacionalna kupa, pored već pomenutog KEŠ.
Trenirao je i slovenačkke, italijanske i nemačke timove, kao i omladinsku reprezentaciju Jugoslavije.

JUČE SMO PROŠLI! Evo TIP tiketa za ponedeljak
RUTINSKI smo pogodili jučerašnji tiket.
23. 06. 2025. u 07:12

RUSI OD SRBINA ČULI ONO ŠTO DRUGI NEĆE DA IM KAŽU! Otvaranje očiju je bilo važno, i to na najvećem skupu koji Rusija organizuje
Ministar sporta Zoran Gajić izjavio je danas je na Međunarodnom ekonomskom forumu u Sankt Peterburgu dogovorio nastavak saradnje sa ministrima sporta Belorusije, Kazahstana i Bahreina i dodao da je učešće bilo izuzetno korisno za srpski sport.
23. 06. 2025. u 19:34

INCEST UNIŠTIO PORODICU: Glumici brat krstio ćerku, a ona ga zavela i rodila mu sina
SLAVNA glumica Greta Skaki u jednom momentu je bila tema svih medija, nakon što je obelodalila da je u romansi sa svojim bratom od tetke Karlom Montegacom. Ova romansa razorila je njenu porodicu, a njih dvoje su se u jednom momentu čak i zakleli na večnu ljubav.
21. 06. 2025. u 10:39
Komentari (0)