CRNA GODINA ZA HRVATSKI SPORT: Reprezentativka izgubila bitku sa teškom bolešću
NAKON duge i teške bolesti u bolnici u Sjedinjenim Američkim Državama preminula je bivša hrvatska stonoteniska reprezentativka Dina Pervan Rabelo.
FOTO: Stonoteniski savez Hrvatske
Ceo život bila je članica ŽSTK Pula, bila je i reprezentativka Hrvatske, a protekle tri i po godine borila se protiv zloćudne bolesti.
Njen poslednji zvanični meč bio je 2017. godine na Zagreb Openu i to u dresu reprezentacije Hrvatske.
- Hrvatski stonoteniski savez izražava saučešće porodici, prijateljima i klubu ŽSTK Pula, piše u objavi na stranicama Hrvatskog stonoteniskog saveza.
Preporučujemo
AKO GA FSS ŽELI MORAĆE DA GA PLATI: Al Ahli želi bogato obeštećenje za Milojevića
08. 12. 2020. u 13:25
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
NAVIJAČI U ČETIRI UJUTRU ČEKALI SELEKTORA DA SE OBRAČUNAJU! Haos zbog ispadanja sa Mundijala (VIDEO)
Reprezentacija Južne Koreje doživela je neuspeh na Mundijalu pošto nije prošla grupu, što je razbesnelo njihove navijače.
30. 06. 2026. u 15:24
SENEGAL SE "SAMOUBIO" NA SVETSKOM PRVENSTVU! Belgija nadoknadila dva gola zasotatka, pa u nadoknadi drugog produžetka izborila osminu finala
Fudbaleri Belgije nestvarnim preokretom pobedili su Senegal u šesnaestini finala Mundijala (3:2) i obezbedili meč protiv pobednika meča SAD - Bosna i Hercegovina.
01. 07. 2026. u 22:00
Radeta kritikovali zbog rasizma, sada ga citiraju i hvale
AFRIČKE selekcije jedna za drugom završavaju svoje učešće u 1/16 finala Svetskog prvenstva. Posle Južne Afrike, Obale Slonovače, Konga i Senegal pakuje kofere iz SAD, Kanade i Meksika.
02. 07. 2026. u 21:10
Komentari (0)