SREBRO NEDOVOLJNO ZA OLIMPIJSKU VIZU: Staša Gejo osvojila drugo mesto u finalu kombinacija

Olja Mrkić

28. 11. 2020. u 21:17

SRPSKA reprezentativka u sportskom penjanju Staša Gejo osvojila je večeras srebrnu medalju na Evropskom prvenstvu u Moskvi.

СРЕБРО НЕДОВОЉНО ЗА ОЛИМПИЈСКУ ВИЗУ: Сташа Гејо освојила друго место у финалу комбинација

EPA-EFE/SERGEI ILNITSKY

Gejo je u finalu kombinacija završila kao druga, čime joj je viza za Olimpijske igre u Tokiju izmakla, pošto je samo najbolja takmičarka u disciplini izborila plasman na OI.

Nakon velike borbe koju je vodila u poslednja dva dana u ovoj olimpijskoj disciplini, Staša je takmičenje završila iza Ruskinje Viktorije Meškove, kojoj je pripala olimpijska viza.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
PAKLENI IZAZOV ZA ZVEZDU: Savršeni dvostruki prvak Evrope juri devetu pobedu u nizu!

PAKLENI IZAZOV ZA ZVEZDU: Savršeni dvostruki prvak Evrope juri devetu pobedu u nizu!

PORTO nastavlja svoju perfektnu sezonu večeras na Dragau“ gde će od 21.00 ugostiti Crvenu zvezdu u drugom kolu grupne faze Lige Evrope. „Zmajevi“ pod vođstvom novog trenera Frančeska Fariolija izgledaju nezaustavljivo – osam utakmica, osam pobeda, uz samo jedan primljen gol. Sa druge strane, šampion Srbije dolazi u Portugaliju posle remija sa Seltikom (1:1 )u prvom kolu, svestan da svaki naredni meč može biti ključan u borbi za prolaz dalje.

02. 10. 2025. u 07:30

Komentari (0)

KRAJ OGRANIČENJA – Huawei Pura 80 nudi i moćne kamere i sve aplikacije na dohvat ruke