SALAPURA PONOS ZRENJANINA: Đorđe šampion Srbije i pobednik Kupa
SUPERTALENTOVANI karate reprezentativac iz Zrenjanina, Đorđe Salapura, nakon što je nedavno, na seniorskom Prvenstvu Srbije, potvrdio kvalitet najboljeg u kategoriji do 75 kilograma, riznici medalja dodao je i titulu pobednika Kupa Srbije i objedinio titule za 2020. godinu.
Foto: Karate klub Zrenjanin
Salapura je do titule pobednika Kupa u Kragujevcu, stigao pobedivši u tri meča sa ukupnom poen razlikom 14:1, 6:1, 7:0, 1:0 u tri borbe i tako potvrdio talenat i sjajnu formu, pred važna iskušenja na kontrolnim turnirima, na međunarodnoj i domaćoj sceni, u dresu nacionalnog tima Srbije.
ĐURICA MUDRO ZBORI: "Male kvote ruše tikete!" (VIDEO)
"KLADIONIČARSKE PRIČE" Milana Đurice su video-projekat kompanije Novosti namenjen svim ljubiteljima sportskog klađenja koji mogu da uživaju u zanimljivim pričama najpoznatijeg srpskog tipstera i njegovih gostiju.
14. 11. 2025. u 12:45
SRBIJA UZ ČUDO MOŽE NA SVETSKO PRVENSTVO! "Orlovi" izgubili od Engleske, a nisu dobili sjajnu vest od Albanaca
Fudbalska reprezentacija Srbije nije uspela da pobedi Englesku na Vembliju, pa je usled poraza od 2:0 postalo definitivno poznato da iz svoje kvalifikacione grupe neće otići ni direktno na Svetsko prvenstvo, ni u baraž, što je obezbedila Albanija pobedom u Andori (1:0). Ipak, šansa za "orlove" postoji - i to minimalna - da budu među četiri najbolje ekipe u Ligi nacija koje se nisu kvalifikovale kroz kvalifikacione grupe. Trenutno, ta četiri mesta zauzimaju Vels, Rumunija, Švedska i Severna Irska, a samo srećan splet okolnosti može našu selekciju da "ugura" u tu malu grupu koja "bočnim putem" ide u baraž.
13. 11. 2025. u 22:39 >> 22:40
Policija uletela na svadbu, HAPSI MLADU - a tek objašnjenje! Ovo je LUDNICA (VIDEO)
ČAK i na najlepšim svadbama ponekad se dese nepredviđene situacije, sitne greške ili čak veći incidenti.
14. 11. 2025. u 16:23
Komentari (0)