NEREŠENO SA KANADOM: Odbojkaši u prvom od dva prijateljska meča u Beogradu igrali 2:2 sa Kanađanima
NEOBIČNO za odbojku. „Orlovi“ su u prvom kontrolnom meču pred odlazak na SP od 12.do 28.septembra na Filipinima u dvorani Zavoda za sport i medicinu sporta Republike Srbije na Košutnjaku igrali nerešeno sa Kanadom – 2:2 (20:25, 26:24, 23:25, 33:31). Drugi duel odigraće se sutra od 16.30 časova, a odbojkaši 9.septembra putuju na šampionat.
FOTO: EPA-EFE/NICOLA MASTRONARDI
Bio je to sudar dve izjednačene ekipe. Osim u prvom setu, koji su sigurnom igrom dobili gosti, u preostala tri vodila se žestoka borba za svaki poen. Naši nisu odustajali i uspeli su da izbore 2:2. Kod „orlova“ odskočili su Veljko Mašulović sa 18 i Dušan Nikolić sa 15, a kod Kanađana Ksander Kerzinski sa 13 poena.
Preporučujemo
GOTOVO JE: Robert Levandovski napušta Barselonu, Poljak ide Mesijevim stopama
17. 02. 2026. u 12:11
BRAVO DUCI! Dušan Lajović plasirao se u drugo kolo ATP turnira u Rio de Žaneiru
17. 02. 2026. u 11:42
REAL NEĆE PROPUSTITI OVU PRILIKU: Madriđani večeras mogu do prvog mesta na tabeli!
LIDER čeka ponedeljak da odigra svoj meč, ali Madriđani imaju šansu da već u večeras preuzmu vrh. Na "Bernabeu" stiže zahuktala ekipa Sosijedada (21.00), neporažena na poslednjih 11 mečeva u svim takmičenjima.
14. 02. 2026. u 08:00
NIKOLA JOKIĆ ISPREPADAO BARAKA OBAMU! Dibidus neočekivana scena na NBA Ol-star utakmici! (VIDEO)
"NBA All Star". Čuvene tri reči koje su, nažalost, poslednjih godina značile sve samo ne istinsko košarkaško uživanje, ponovo su privukle ogromnu pažnju. A Nikola Jokić je bio sastavni deo tog obnovljenog spektakla.
15. 02. 2026. u 23:52
"MAMA, JA IMAM RAK": Slavica Đukić Dejanović o borbi za život sina jedinca - sam sebi dao dijagnozu
"DUŠAN JE sam sebi dao dijagnozu"
16. 02. 2026. u 19:12 >> 19:12
Komentari (0)