SRBI BEZ KRUNE: Dejan Milosavljev i Mijajlo Marsenić sa rukometašima Berlina nisu postali prvaci Evrope
RUKOMETAŠI Fukse Berlina, za koji igraju naši Mijajlo Marsenić i Dejan Milosavljev, nisu uspeli da osvoje titulu prvaka Evrope. Šampion Nemačke je u finalu završnog turnira Lige šampiona u Kelnu izgubio od Magdeburga – 26:32 (12:16). Treći je francuski Nant, koji je bio bolji od Barselone – 30:25.
FOTO: N. Paraušić
Golman Srbije u odlučujućem meču nije blistao kao u polufinalu protiv Nanta, pa je finale završio bez ijedne odbrane, pošto je zamenjen u prvom delu. Marsenić je uspeo da se dva puta upiše u listu strelaca.
Preporučujemo
„BELIMA“ PREVISOK ZLATIBOR: Prvi poraz košarkaša Sloge pred svojim navijačima ove sezone
03. 04. 2026. u 22:30
KO BI DRUGI? Olimpijakos slavio na gostovanju u Evroligi na krilima Saše Vezenkova
03. 04. 2026. u 22:11
POGOĐEN POKER! JURIMO PETI U NIZU! Evo TIP tiketa za četvrtak
OVAKO nešto se ne pamti!
02. 04. 2026. u 06:58
AMERIKA U ŠOKU! Zvezda Irana ovo nudi onom ko uhvati pilota oborenog američkog aviona! (FOTO)
Najnovije vesti vezane za rat u Iranu, a Iran su napali Izrael i Sjedinjene Američke Države, posle čega su iranske snage uzvrtile i vatrom po zemljama u reagionu koje pomažu pomenutim saveznicima, stižu iz - sporta.
03. 04. 2026. u 19:59
"SAMO JE PALA, KAO POKOŠENA" Strašna tragedija Miloša Bojanića, preminula je u 48. godini
OVAJ gubitak je ostavio neizbrisiv trag na njegovu porodicu...
03. 04. 2026. u 15:33
Komentari (0)