"PONOSNI SMO NA VAS" Vučić čestitao srpskim rvačima na osvajanju medalja na Evropskom prvenstvu u Bratislavi

PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić čestitao je srpskim rvačima na osvajanju medalja na Evropskom prvenstvu u Bratislavi.

ПОНОСНИ СМО НА ВАС Вучић честитао српским рвачима на освајању медаља на Европском првенству у Братислави

Foto: D. Milovanović

- Čestitam od srca našim sjajnim rvačima – Georgiju Tibilovu i Azamatu Tuskaevu na osvojenim srebrnim medaljama, kao i Aleksandru Komarovu na bronzi na Evropskom prvenstvu u Bratislavi! Vaša borbenost, snaga i posvećenost predstavljaju Srbiju na najbolji mogući način. Ponosni smo na vas! - napisao je Vučić na društvenoj mreži Iks.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (1)

Svetsko prvenstvo je podignuto na viši nivo uz ove bonuse i poklone