KOVAČEVIĆ U POLUFINALU: Odbojkaši Pjaćence u četvrtfinalu plej-ofa prvenstva Italije treći put savladali Veronu
UROŠ Kovačević ne igra, ali je sa odbojkašima Pjaćence proslavio ulazak u polufinale plej-ofa, pošto su i u trećoj četvrtfinalnoj utakmici savladali Veronu sa 3:1. Iz trke za skudetu ispala je Stankovićeva Modena, pošto i treći put bila slabija od Peruđe - 0:3.

Foto: M.Vukadinović
Lube Marka Podraščanina poveo je u četvrtfinalu sa 2:1 u pobedama protiv Milana - 3:1. I Trentino vodi sa 2:1 protiv Ćisterne Aleksandra Nedeljkovića. Četvrte utakmice su 26. marta, a eventulne majstorice 30.
Rezultati trećih mečeva četvrtfinala plej-ofa prvenstva Italije za odbojkaše: Lube (Podraščanin 4) - Milano 3:1 (2:1 u pobedama), Trentino - Ćisterna (Nedeljković 12) 3:1 (2:1), Peruđa - Modena (Stanković 4) 3:0 (3:0), Verona - Pjaćenca (Kovačević -) 1:3 (0:3).
REGISTRUJ SE I PREUZMI 5.000 DINARA ZA TIKETE

SPEKTAKL U NAJAVI: Novopečeni prvak Evrope ukršta koplja sa uvek neugodnom četom Čola Simeonea
JEDAN od najzanimljivijih mečeva prvog kola grupne faze Svetskog klupskog prvenstva odigraće PSŽ i Atletiko Madrid koji se sastaju na "Rouz boulu" u Pasadeni od 21.00.
15. 06. 2025. u 07:20

ZGROZILI SU MNOGE: Ono što su Ukrajinci uradili na Evropskom prvenstvu - niko živ nije očekivao
Otkako je počeo rat u Ukrajini, Rusija je bila ta čiji su sportisti češće bili spominjani u svetskim krugovima nego ukrajinski, jer je mnogima bilo (i još uvek jeste) zabranjeno učešća na međunarodnim nadmetanjima, ali... Ovoga puta su Ukrajinci privukli veliku pažnju - i to zbog skandala koji su priredili.
15. 06. 2025. u 19:43

"PLANIRAM SVOJU SAHRANU" Voditeljka o teškoj bolesti
ZVEZDA rijaliti emisije „The Real Houswives of Beverly Hills“ i voditeljka Tedi Melankamp (43), suočava se s teškom bolešću. Operisala je tumor na mozgu, ali se bolest proširila i na pluća. Tedi je otkrila da njen otac, rok legenda Džon Melankamp (73), već planira njenu sahranu.
15. 06. 2025. u 21:19
Komentari (0)