NOVOZELANĐANKA POKORILA KRONPLACU: Pobeda Robinson u veleslalomu
Skijašica sa Novog Zelanda Alis Robinson pobedila je u veleslalomu, trci Svetskog kupa voženoj u italijanskom Kronplacu.
Foto: AP
Robinson je pobedila rezultatom 1:55,28 minuta i ostvarila četvrtu pobedu u Svetskom kupu, sve četiri u veleslalomu. Ona je posle prve vožnje bila peta.
Švajcarkinja Lara Gut-Behrami zauzela je četvrto mesto sa 0,56 sekundi zaostatka.
Treća je bila Amerikanka Pola Molcan sa 0,94 sekunde zaostatka.
Trku nisu završila vodeća posle prve vožnje Italijanka Federika Brinjone i Šveđanka Sara Hektor.
Brinjone je prva u generalnom plasmanu Svetskog kupa sa 639 bodova, ispred švajcarskih teniserki Gut-Behrami sa 584 i Kamile Rast sa 562 boda.
U plasmanu veleslaloma Robinson je prva sa 300 bodova, Hektor je druga sa 296, a treća je Brinjone sa 200 bodova.
BONUS VIDEO: DA ČUJE CEO SVET: Ovo su srpski olimpijci pevali na brodu tokom otvaranja Olimpijskih igara
Preporučujemo
STIGLO POJAČANjE IZ BRAZILA! Mančester siti doveo fudbalera Palmeirasa
21. 01. 2025. u 14:21
MAT ILI NOKAUT!? Srbija domaćin Svetskog prvenstva u šah-boksu
21. 01. 2025. u 13:30
POGOĐEN POKER! JURIMO PETI U NIZU! Evo TIP tiketa za četvrtak
OVAKO nešto se ne pamti!
02. 04. 2026. u 06:58
AMERIKA U ŠOKU! Zvezda Irana ovo nudi onom ko uhvati pilota oborenog američkog aviona! (FOTO)
Najnovije vesti vezane za rat u Iranu, a Iran su napali Izrael i Sjedinjene Američke Države, posle čega su iranske snage uzvrtile i vatrom po zemljama u reagionu koje pomažu pomenutim saveznicima, stižu iz - sporta.
03. 04. 2026. u 19:59
"SAMO JE PALA, KAO POKOŠENA" Strašna tragedija Miloša Bojanića, preminula je u 48. godini
OVAJ gubitak je ostavio neizbrisiv trag na njegovu porodicu...
03. 04. 2026. u 15:33
Komentari (0)