MAJA SE RADOVALA: Odbojkašice Skandićija u prvenstvu Italije nadigrale Busto Arsicijo
NEMA promene na vrhu tabele odbojkaškog prvenstva Italije za dame. I dalje je nedodirljiv Koneljano, dok je drugoplasirani Skandići naše Maje Ognjenović u 16. kolu nadigrao Busto Arsicijo sa 3:0. Ulogu favorita opravdale su i igračice Novare (Maja Aleksić) i Milana (Hena Kurtagić). Radovala se i Rada Perović sa Valefoljom, koji je bio bolji od Talmasonsa Jovane Kocić.
Foto: Profimedia
Rezultati 17. kola odbojkaškog prvenstva Italije za žene: Milano (Kurtagić 6) - Kuneo (Bjelica 3) 3:0, Valefolja (Perović 3) - Talmasons (Kocić 10) 3:2, Bergamo - Koneljano 0:3, Roma (Mirković 1) - Novara (Aleksić 7) 0:3, Pinerola - Firenca 3:0, Kjeri 76 - Peruđa 1:3, Skandići (Ognjenović 1) - Busto Arsicio 3:0.
TABELA: Koneljano 48, Skandići 42, Novara 38, Milano 35, Bergamo 30, Kjari 76 29, Busto Arsicio 29, Valefolja 23...
Preporučujemo
MAJKL MELOUN SE VRAĆA? Evo koji klub želi bivšeg trenera Denvera i Nikole Jokića
04. 04. 2026. u 12:00
SPEKTAKL U MADRIDU: Čolo Simeone pokušava da zaustavi Barselonu i tako pomogne Realu u pohodu na titulu
U jednom od najvećih derbija španskog fudbala, Atletiko Madrid će ove večeri na stadionu "Metropolitano“ ugostiti Barselonu, lidera La lige, u meču koji bi mogao da ima veliki uticaj na rasplet zanimljive šampionske trke (21.00).
04. 04. 2026. u 07:20
AMERI SAZNALI ŠTA SRBI URADE KAD JE TEŠKO - I OSTALI U ŠOKU! Trener najvećeg američkog čuda objasnio kako je to kad treniraš SRBE! (VIDEO)
Jedno od najvećih ovosezonskih sportskih čuda u Americi je i "balkanski" tim univerziteta Ilinois za koji, pored ostalog, igraju i Srbi David Mirković i Andrej Stojković. Oni su dogurali do završnog turnira koledž košarke prošavši kroz "martovsko ludilo" uz impresivne partije, a posebno je interesantno kako trener te ekipe, Bred Andervud, govori o tome - kako izgleda trenirati srpske košarkaše.
04. 04. 2026. u 12:25
"SAMO JE PALA, KAO POKOŠENA" Strašna tragedija Miloša Bojanića, preminula je u 48. godini
OVAJ gubitak je ostavio neizbrisiv trag na njegovu porodicu...
03. 04. 2026. u 15:33
Komentari (0)