"BIO JE PRAVI KLUBSKI DRUG": Ferstapen hvali Peresa
Četvorostruki šampion sveta u Formuli 1, Maks Ferstapen biranim rečima je govorio o Serhiju Peresu, koji više nije deo Red Bula.

FOTO: Tanjug/AP
Četiri godine bili klupski drugovi, a Maks je istakao da je Peresova podrška u pohodima na tron bila ključna.
- Da nije bilo Čeka, verovatno ne bih ni osvojio svoju prvu titulu. Uvek ću mu biti zahvalan za to - rekao je Ferstapen.
REGISTRUJ SE I PREUZMI 5.000 DINARA ZA TIKETE
Maks je posebno govorio o ljudskim kvalitetima Meksikanca.
- Uvek je bio raspoložen, iskren. Divna osoba, ne samo klupski drug. Bilo je pravo zadovoljstvo da sadađujem sa njim. Želim mu svu sreću u nastavku karijere - je Ferstapen.
REGISTRUJ SE I PREUZMI 5.000 DINARA ZA TIKETE
BONUS VIDEO: DA ČUJE CEO SVET: Ovo su srpski olimpijci pevali na brodu tokom otvaranja Olimpijskih igara
Preporučujemo

BROJKE GOVORE: Nikoli Jokiću se smeši četvrta nagrada, evo ko su mu konkurenti (FOTO)
20. 12. 2024. u 17:45

JUČE SMO PROŠLI! Evo TIP tiketa za ponedeljak
RUTINSKI smo pogodili jučerašnji tiket.
23. 06. 2025. u 07:12

HAOS: Otkazano Evropsko prvenstvo zbog Rusa!
Otkako je rat u Ukrajini izbio početkom 2022, Rusija je, kada se o svetskim sportskim vestima radi, bila spominjana samo kao strana koja trpi sankcije zbog pomenute vojne intervencije. Iako se to polako menja u poslednje vreme, najnoviji primer diskriminacije doveo je do nezapamćenog skandala.
22. 06. 2025. u 17:53

INCEST UNIŠTIO PORODICU: Glumici brat krstio ćerku, a ona ga zavela i rodila mu sina
SLAVNA glumica Greta Skaki u jednom momentu je bila tema svih medija, nakon što je obelodalila da je u romansi sa svojim bratom od tetke Karlom Montegacom. Ova romansa razorila je njenu porodicu, a njih dvoje su se u jednom momentu čak i zakleli na večnu ljubav.
21. 06. 2025. u 10:39
Komentari (0)