KUBANCI su već na startu Lige nacija u Riju šokirali Brazil (3:1) i dokazali da će našim odbojkašima biti najveći konkurenti u borbi za olimpijsku vizu. "Orlovi" u sredu (2.00) protiv Iranaca startuju u elitnom takmičenje, a zbog vremenske razlike sutra (22.30 po našem vremenu) odmeriće snage sa Japancima, koji su u prvom kolu nadigrali Argentinu sa 3:1.
TRENER fudbalera Partizana Srđan Blagojević izjavio je danas da njegova ekipa želi da odigra dobru utakmicu protiv Novog Pazara u četvrtom kolu plej-ofa Superlige Srbije.
TRENER fudbalera Mančester junajteda Ruben Amorim izjavio je posle pobede protiv Atletik Bilbaa da niko nije očekivao takav rezultat i dodao da njegova ekipa mora da bude oprezna u revanš meču polufinala Lige Evrope.
Trener fudbalera TSC-a Slavko Matić izjavio je danas da poštuje Crvenu zvezdu, ali da njegova ekipa ima pravo da se nada pozitivnom rezultatu u utakmici četvrtog kola plej-ofa Superlige Srbije
Komentari (0)