OGROMNA TRAGEDIJA: Mladi sportista izvršio samoubistvo

26. 04. 2024. u 16:08

Mladi sportista Kori Kaningem pronađen je mrtav u svom domu, preneo je "Dejli mejl".

ОГРОМНА ТРАГЕДИЈА: Млади спортиста извршио самоубиство

Foto: Profimedia

Bivši NFL igrač Kori Kaningem, prema informacijama koje prenose mediji, pronađen je mrtav u svojoj kući u Kliftonu u Nju Džersiju. Imao je samo 28 godina. Prema izveštaju "RLS Medija" u pitanju je samoubistvo, nakon što je u poslednje vreme njegova karijera bila u velikom padu.

On je NFL karijeru gradio u Arizona kardinalsima, Nju Ingland petriotsima i Njujork džajantsima. Poslednji put je nastupao u Dalasu, ali kao trening igrač.

Od njega se oprostio bivši klub Njujork džajantsi.

Pokušao je da se oproba u preduzetništvu, gde je radio kao agent u jedne logističke komapnije u Nju Džersiju.

BONUS VIDEO: GOL ZA GOLOM NA DERBIJU: Olajinka primio loptu na grudi, pa poslao projektil u mrežu Partizana

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
DELIJE OVO NISU OČEKIVALE: Evo šta su poljski huligani ostavili na Marakani (FOTO)

"DELIJE" OVO NISU OČEKIVALE: Evo šta su poljski huligani ostavili na Marakani (FOTO)

Crvena zvezda i Leh igrali su u utorak revanš meč kvalifikacija za UEFA Ligu šampiona u fudbalu, a u Beograd su tim povodom stigli ne samo huligani koji bodre klub iz Poznanja, već i njihovi "koalicioni partneri" iz drugih poljskih navijačkih grupa. I, iako su većim delom dana oni mirno boravili u srpskoj prestonici, u jednom trenutku su napravili probleme, a za sobom su na kraju ostavili i poruku.

13. 08. 2025. u 12:35

Komentari (0)

LETO UZ ŠAMPIONE – Više od 100 mališana besplatno treniralo sa proslavljenim sportistima