KONAČNO TRIJUMF „MUSKETARA“: U Kraljevu odbojkaši Ribnice pobedili Spartak sa 3:0
Odbojkaši kraljevačke Ribnice konačno su prekinuli crnu seriju od pet uzastopnih poraza i večerašnjim trijumfom protiv Spartaka napravili veliki korak ka opstanku u elitnom društvu.

G.Šljivić
U 18. kolu BPŠ Superlige kraljevački „musketari“ su pred svojim navijačima u novoj hali sportova kraj Ibra savladali Subotičane sa maksimalnih 3:0 (25:23, 25:22, 25:20) upisavši i šestu prvenstvenu pobedu.
Najviše poena za pobednički tim upisao je srednji bloker Vladimir Gajović 13, korektor Mladen Bojović i primač Luka Klostić zabeležili su po 12, dok je kod gostiju najefikasniji bio Veljko Mašulović sa 19 poena.
U narednom kolu Ribnica gostuje Radničkom u Kragujevcu, dok će Spartak na svom terenu snage odmeriti sa Vojvodinom.

PSŽ BRANI PREDNOST PRED SVOJIM NAVIJAČIMA: Arsenal očekuje "pakao" na "Parku prinčeva"
NAKON pobede od 1:0 na "Emirejtsu" pogotkom Usmana Dembelea, sve što je preostalo Parižanima je da sačuvaju prednost u "gradu svetlosti" i plasiraju se u svoje drugo finale Lige šampiona u istoriji kluba.
07. 05. 2025. u 07:30

ALBANCI ČUPAJU KOSU! Lažna država Kosovo se žalila međunarodnom sudu "zbog Srbije", a tamo dobila šamarčinu!
Kosovo je Srbija, a ta istina kod Albanaca ume da izazove i histeriju. Čak i kada im evropska kuća fudbala jasno poruči "sami ste krivi što ste pobegli sa terena". Jer, zbog tog stava UEFA išlo se i na međunarodni sud, a tamo se albanski čelnici nisu proveli kako su se nadali.
07. 05. 2025. u 19:55

TAČNA PUTANjA: Kako je Vučić leteo u Moskvu "momkom iz Brazila" - zanimljiva oznaka aviona "YU-SRB"
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić stigao je danas u Moskvu gde će 9. maja prisustvovati vojnoj paradi povodom Dana pobede.
07. 05. 2025. u 17:04
Komentari (0)