"NISAM ZADOVOLJAN!" Selektor rukometašica Uroš Bregar o epilogu meča Turska - Srbija: Na dve stvari moramo mnogo više da radimo
Selektor ženske rukometne reprezentacije Srbije Uroš Bregar izjavio je večeras u Ankari da je nezadovoljan remijem sa selekcijom Turske u meču kvalifikacija za Evropsko prvenstvo, koje će biti održano 2024. godine.

FOTO: RSS
Rukometašice Srbije i Turske odigrale su u Ankari 29:29 u meču drugog kola Šeste grupe kvalifikacija za EP 2024.
"Ne mogu da budem zadovoljan. Turska je jako ušla u utakmicu, mi smo na startu imali nekih problema, ali smo vremenom uspeli da sredimo odbranu. Posložili smo i napad, ali su odbrana kao i tranzicija definitivno segmenti na kom ćemo morati mnogo više da radimo. Raduje me ipak što smo sa ovako neiskusnom ekipom ostali neporaženi", rekao je Bregar, prenosi zvanični sajt RSS.
Prvo mesto na tabeli drži Crna Gora sa četiri boda, dok je Srbija druga sa tri. Turska je treća sa jednim bodom, dok je Bugarska poslednja bez bodova.
"Najpozitivniji utisak je da smo dobili i neke igračice za budućnost, to je svakako Dunja Radević koja je u najkritičnijim momentima utakmice postigla izuzetno važne golove. Jako smo mladi, ali me baš raduje što ćemo posle ove nedelje imati i turnir u Španiji da se uigramo za šampionat sveta. Drugi deo kvalifikacija ćemo već biti znatno iskusniji te verujem da ćemo izboriti plasman na Evropsko prvenstvo", istakao je Bregar.
Srbija će u narednom kolu, koje je na programu 28. februara naredne godine, na svom terenu dočekati Crnu Goru.
BONUS VIDEO: NESVAKIDAŠNjA KOREOGRAFIJA: Ovo su "delije" uradile za meč Zvezda - Jang bojs u Ligi šampiona

EVROPA DOMINIRA: Fudbal koji se igra na Starom kontinentu je "vanzemaljski" za ostatak sveta
DANAŠNjI program Svetskog klupskog prvenstva otvoriće Čelsi i Los Anđeles koji se sastaju na "Mercedes benz stadionu" u Atlanti od 21.00.
16. 06. 2025. u 08:35

RUSIJA TUGUJE: Poginuo Nikolaj Krasnikov
Otkako je počeo rat u Ukrajini, Rusija je ostala bez nekoliko važnih ličnosti iz sveta sporta, ali najnovije vesti vezane za Rusiju i njene tragične sportske priče dolaze daleko od ratišta.
16. 06. 2025. u 16:45

"PLANIRAM SVOJU SAHRANU" Voditeljka o teškoj bolesti
ZVEZDA rijaliti emisije „The Real Houswives of Beverly Hills“ i voditeljka Tedi Melankamp (43), suočava se s teškom bolešću. Operisala je tumor na mozgu, ali se bolest proširila i na pluća. Tedi je otkrila da njen otac, rok legenda Džon Melankamp (73), već planira njenu sahranu.
15. 06. 2025. u 21:19
Komentari (0)