BRAVO! Angelina Topić "preskočila" i olimpijsku normu i postala 28. član Srbije na Igrama "Pariz 2024"!
Srpska atletičarka Angelina Topić postala je večeras 28. član olimpijskog tima Srbije za Olimpijske igre koje će se sledećeg leta održati u Parizu pošto je večeras na mitingu Dijamantske lige u Briselu preskočila normu od 1,97 metara.

FOTO: Tanjug/ AP
Angelina je pre desetak dana osvojila sedmo mesto na Svetskom prvenstvu u Budimpešti, a ostala je bez borbi za medalje jer tad nije uspela da preskoči baš visinu od 1,97 metara.
U Briselu je to konačno uspela i tako postala 28. član olimpijskog tima Srbije.
Skok od 1,97 doneo joj je i drugo mesto na pretposlednjem mitingu Dijamantske lige.
Bonus video: "LUDAČKI JE BILO OD STARTA" Marinković, Gudurić i Jović o polufinalu Mundobasketa
Preporučujemo

FANTASTIČNA SRBIJA U FINALU MUNDOBASKETA: Ko, bre, "nema šanse"?!
08. 09. 2023. u 12:36 >> 12:45

STVARI STOJE OVAKO: Nemačka je od Srbije bolja u pet stvari na Mundobasketu, ali...
08. 09. 2023. u 20:51

KRAJ NAJLEPŠE FUDBALSKE BAJKE? Bode će učiniti sve u svojoj moći da nadoknadi zaostatak protiv Totenhema
VEČERAS ćemo od 21.00 na "Aspmira stadionu" gledati revanš meč polufinala Lige Evrope između Bode glimta i Totenhema, a značajnu prednost na njemu ima engleski predstavnik koji je sa dva gola prednosti došao u Bode i ima izglednu šansu da okonča bajnu evropsku kampanju norveškog šampiona.
08. 05. 2025. u 07:15

ŠOK PROMENA PRAVILA FUDBALA! Ofsajd se menja na neverovatan način, više ništa neće biti kao do sada! (VIDEO)
Došlo je vreme za novu promenu fudbalskih pravila. I to onih koji se tiču ofsajda.
08. 05. 2025. u 12:48

PRIVATNO NASELjE: Slavni muzičar masovno gradi na Zlatiboru - kompleks od 17 zgrada, a njemu i partneru dve kuće
"IMAO sam apartman na Zlatiboru koji sam prodao i taj novac sam uložio u ovaj projekat. Imam vikendicu na Kokinom Brodu, a to je bliže Zlataru. To je zapravo porodična kuća, supruga mi je odatle rodom. Imam želju da živim na Zlatiboru. Bogu hvala, auto-put polako stiže tamo. Dođem danas za Beograd, uveče sviram, a pošto mi do Užica treba dva sata, sutradan s porodicom kuliram u šumi."
07. 05. 2025. u 19:11
Komentari (1)