SJAJNA SCENA POSLE OSVAJANJA ZLATA: Angelina Topić podigla trobojku, savladale je emocije - briznula u plač, pa u zagrljaj slavnog oca (FOTO)

09. 08. 2023. u 20:02

ANGELINA Topić je u skoku u vis osvojila je zlatnu medalju na Evropskom prvenstvu u konkurenciji do 20 godina.

СЈАЈНА СЦЕНА ПОСЛЕ ОСВАЈАЊА ЗЛАТА: Ангелина Топић подигла тробојку, савладале је емоције - бризнула у плач, па у загрљај славног оца (ФОТО)

Ona je tako Srbiji donela treću medalju, posle Teodore Boberić i Aleksandrije Mitrović, koje su u Jerusalimu zablistale dan ranije.

Odmah po osvajanju zlatnog odličja, mlada Angelina je briznula u plač, ali i u zagrljaj slavnog oca Dragutina Topića.

Jovan Stranić zauzeo je danas četvrto mesto u finalu bacanja kladiva rezultatom 73,42 m, a Miloš Nisić bio je sedmi u finalnoj trci na 200 m novim ličnim rekordom 21,30 s.

Poslednji dan prvenstva donosi nove uzbudljive momente sa očekivanim finalima. Angelina Topić se ponovo suočava sa izazovom, ovoga puta u finalu skoka udalj od 08:15 časova. Nikola Kostić će se takmičiti u finalu trke na 400 m prepone od 16.45 časova, dok će Adriana Vilagoš pokazati svoje veštine u finalu bacanja koplja od 18:27 časova.

BONUS VIDEO: "ŠTELOVANjE" - Zagrevanje srpskih košarkaša