BRAVO, MILICE! Gardaševićka osvojila zlatnu medalju u skoku udalj na EI
Srpska atletičarka Milica Gardašević osvojila je sinoć zlatnu medalju u disciplini skok udalj na Ekipnom prvenstvu Evrope u poljskoj Silesiji koje se održava u okviru Evropskih igara.
FOTO: Tanjug/AP
Srpska atletičarka je osvojila zlatno odličje skokom od 6,82 metra. Ona je imala najbolji rezultat u svojoj disciplini u sve tri divizije Ekipnog prvenstva Evrope.
Gardaševićeva je Srbiji donela osmu medalju na Evropskim igrama. Srbija je do sada osvojila dva zlata, jedno srebro i pet bronzanih medalja i trenutno zauzima 19. mesto u generalnom plasmanu.
BONUS VIDEO: Partizan je šampion ABA lige
Preporučujemo
NEPRIJATAN GOST NA OLD TRAFORDU: Junajted juri Ligu šampiona, "trešnjice" treći uzastopni trijumf na Teatru snova
MANČESTER junajted će i drugog ponedeljka zaredom spustiti zavesu na kolo Premijer lige, kada na „Old trafordu“ ugosti Bornmut (21.00) u meču koji može mnogo da kaže o stvarnom dometu tima Rubena Amorima.
15. 12. 2025. u 09:00
RUSKA BABA ZAPREPASTILA CEO SVET: Ima 77 godina i upravo je uradila - ovo (VIDEO)
Najnovije vesti vezane za Rusiju - tiču se jedne bake.
15. 12. 2025. u 16:19
OVO JE STRAŠNO! Uznemirena Bilja otkrila gde je Aca bio u vreme MASAKRA - pevač mesecima u Australiji
PEVAČICA Biljana Jevtić oglasila se povodom terorističkog napada koji se dogodio u Sidneju. Njen suprug, pevač Aleksandar Aca Ilić, poslednja tri meseca proveo je upravo u tom gradu.
14. 12. 2025. u 19:24
Komentari (4)