MOTO GP: Španac odneo pobedu na Velikoj nagradi Nemačke
Vozač ekipe Pramak Rejsing Španac Horhe Martin pobednik je današnje trke za Veliku nagradu Nemačke, koja je u okviru Moto GP šampionata vožena na stazi Sahsering.

Foto: EPA
Martin je do druge pobede u karijeri u "kraljevskoj klasi" stigao rezultatom 40:52.4490 minuta.
Drugo mesto osvojio je aktuelni svetski šampion Italijan Frančesko Banjaja iz Dukatija, koji je za pobednikom kasnio 0,064 sekunde. Treći je bio Francuz Žoan Zarko iz Pramaka, koji je za Martinom imao zaostatak od 7,013 sekundi.
Prvo mesto u generalnom plasmanu vozača drži Banjaja sa 160 bodova, dok je Martin drugi sa 144. Treću poziciji drži Italijan Marko Beceki sa 126 bodova.
Naredna trka u Moto GP šampionatu biće na programu 25. juna, kada će se voziti za Veliku nagradu Holandije na stazi u Asenu.
BONUS VIDEO: Hoće neko na basket: Sa Kule Beograd upućena čestitka Nikoli Jokiću
Preporučujemo

KRAJ NAJLEPŠE FUDBALSKE BAJKE? Bode će učiniti sve u svojoj moći da nadoknadi zaostatak protiv Totenhema
VEČERAS ćemo od 21.00 na "Aspmira stadionu" gledati revanš meč polufinala Lige Evrope između Bode glimta i Totenhema, a značajnu prednost na njemu ima engleski predstavnik koji je sa dva gola prednosti došao u Bode i ima izglednu šansu da okonča bajnu evropsku kampanju norveškog šampiona.
08. 05. 2025. u 07:15

ŠOK PROMENA PRAVILA FUDBALA! Ofsajd se menja na neverovatan način, više ništa neće biti kao do sada! (VIDEO)
Došlo je vreme za novu promenu fudbalskih pravila. I to onih koji se tiču ofsajda.
08. 05. 2025. u 12:48

INCIDENT NA EVROVIZIJI: Albanski navijači napali Princa, u grupu navijača uletelo obezbeđenje
PREDSTAVNIK Srbije na Evroviziji u Bazelu, Princ od Vranje završio je prvu probu u Bazelu, koja je protekla veoma burno
08. 05. 2025. u 16:27
Komentari (0)