IRANSKI HULK UŠAO U RING: Najjači čovek sveta se propisno obrukao, postao predmet podsmeha (VIDEO)
IAKO za sebe tvrdi da je najjači čovek sveta, Sadžad Garibi, od milošte zvani Iranski Hulk, dobio je velike batine na debiju u ringu.

Foto: Instagram/sajadgharibiofficial
Rival mu je bio Djumanov Almat Bakitovič, poznat po nadimku Kazačka Gorila, koji ga je na kraju nokautirao, a ceo događaj spakovan je u jedan od najsramotnijih bokserskih mečeva ikada.
Vidno je bilo da su obojica nespremni za meč, a Kazahstanac je bio taj koji je dominirao i terao Hulka da traži odmor nakon minuta.
Obojica su bili predmet ismevanja na društvenim mrežama, pogotovo Iranski Hulk, za kog mnogi tvrde da uopšte nije toliko jak. A kao dokaz navode da nijedan od pomenute dvojice boraca nije hteo da se skine, te su boksovali u majicama.
Inače, Iranac je trebao da se bori sa Englezom Martinom Fordom, koji uz sebe ima etiketu "najstrašniji čovek na svetu!"
BONUS VIDEO: TOP 10 NAJPLAĆENIJIH FUDBALERA: Koliko zarađuje Ronaldo a koliko Mesi...

NISU BEZ RAZLOGA ELIMINISALI ZVEZDU: "Legende" osvojile bod na početku Lige šampiona, isto sanjaju i protiv silovitog Bajerna
JEDAN od manje zanimljivijih mečeva drugog kola Lige šampiona biće odigran na Kipru gde će debitant Pafos dočekati šestostrukog prvaka Evrope, Bajern iz Minhena (21.00).
30. 09. 2025. u 07:30

RUSI SLAVE: Rusija dobila sjajnu vest iz Srbije
Rusija je, otkako je počeo rat u Ukrajini, ili "specijalna vojna operacija" kako to zove Ruska Federacija, u sportskom smislu bila sklonjena sa međunarodne scene, osim nekoliko izuzetaka. Ali najnovije vesti su potpuno drugačije.
30. 09. 2025. u 12:50

NE DA NA ĆERKU Bogdanin otac očitao lekciju Veljku, jasno mu stavio do znanja: "Možda pre nisi imao ovakvu devojku..."
VELjKO je uvek isticao da želi veliku porodicu sa mnogo dece kojima će usaditi prave vrednosti i tradiciju.
29. 09. 2025. u 16:17
Komentari (0)