NOVA "ESPN" LISTA NAJBOLJIH BOKSERA: Nakon Kanelovog poraza sve se promenilo
RUS Dmitri Bivol je postigao veliki uspeh prošle sedmice, pobedivši sad već bivšeg najbolje rangiranog boksera na svetu Kanela Alvareza. Zadržao je svoju VBA svetsku titulu u poluteškoj kategoriji, a takođe je zaradio mesto na "ESPN" listi top-10 po prvi put u karijeri.

FOTO: AP/Tanjug
Alvarez je sa mesta broj jedan spao na četvrtu poziciju posle ovog poraza, dok je Bivol nakon odliče borbe zauzeo osmo mesto. Ovo rangiranje odnosi se na sve kategorije u svetu plemenite veštine.
ESPN lista najboljih boksera
1. Terens Kraford
2. Naoja Inue
3. Erol Spens Džunior
4. Kanelo Alvarez
5. Tajson Fjuri
6. Oleksandar Usik
7. Vasil Lomačenko
8. Dmitri Bivol
9. Šakur Stivenson
10. Huan Fransisko Estrada
Prethodni put kada je američki medij pravio poređenje to je izgledalo ovako:
Preporučujemo

JOKIĆ POKAZUJE ŠEJU KO JE PRAVI MVP! Srpski as zna da je prvi meč najbolja prilika za brejk
VERUJEMO u novo sjajno izdanje najboljeg košarkaša današnjice čiji Denver nagetsi gostuju Oklahoma siti tanderu u prvom meču polufinala Zapadne konferencije (3.30).
05. 05. 2025. u 12:30

RUSIJA OSTALA ZATEČENA: Vladimir Putin se pojavio sa ranom na licu, ovako je objasnio "heroizam" (VIDEO)
Rusija se, otkako je počeo rat u Ukrajini, nalazi pod brojnim sankcijama, pa i sportskim, ali najnovije vesti vezane za sport uglavnom su bile pozitivne, jer su počele da se ređaju dobre stvari za Ruse po tom pitanju. A sporta se na zanimljiv način dotakao i i ruski predsednik, Vladimir Putin.
05. 05. 2025. u 17:57

OBRT! Bastijan Švajnštajger skinuo burmu, pa poručio: "Bilo je lepo..."
NE STIŠAVAJU se priče o razvodu Ane Ivanović i Bastijana Švajnštajgera. Iako se bivša teniska šampionka i nemački fudbalski as godinama predstavljaju kao skladan par, društvene mreže i mediji poslednjih nedelja bruje o navodnoj krizi u braku i razvodu.
04. 05. 2025. u 11:07 >> 11:11
Komentari (0)