VELIKO INTERESOVANJE ZA SP U BOKSU; Babić: Ostvaren san
DA mi je neko pre pet godina rekao da ću 2021. biti kapiten selekcije Srbije na Svetskom prvenstvu u Beogradu, pomislio bih da je u pitanju mašta, ne zato što nisam verovao u sebe, nego što je naš boks bio na marginama, izjavio je srpski "superteškaš" Vladan Babić.

FOTO: BSS
Babić će se na šampionatu sveta u Beogradu oprostiti od amaterskog boksa i ističe da želi da njegov "poslednji let bude zapečaćen osvajanjem medalje".
- Danas sa ponosom mogu da izađem i kažem da će moja Srbija i moj Beograd biti bokserski i sportski centar sveta dve nedelje. Moje srce je puno ponosa, sreće i radosti jer sam ostvario dečački san, nosiću kapitensku traku i zastavu Srbije na smotri najboljih boksera sveta u našoj Areni - izjavio je Babić, a preneo Bokserski savez.
- Iako se mnogo puta čoveku učini da ne može više, da je ono što radi uzaludno jer nas okolnosti života opominju da su nam veliki snovi zabranjeni, da smo nerealni, sada sa ove tačke gledišta mogu reći da nikada ne treba odustajati od sna - dodao je Babić.
- Ja sam evo čist primer da se rad, vera i istrajnost isplate i da ništa nije nemoguće. Spremam se nikad jače, sve moje misli, snaga i energija su već u Areni. Obećavam krvavu borbu, obećavam da ću u ringu dati sve od sebe - poručio je Babić.
Do početka Svetskog prvenstva u Beogradu ostalo je manje od mesec dana, a prvi kontigent od 1.000 ulaznica rasprodat je u rekordnom roku.
BONUS VIDEO - Međunarodni dan boksa u Beogradu
Preporučujemo

SVETISLAV PEŠIĆ ZVANIČNO SELEKTOR: Košarka treba da pripadne košarkašima (VIDEO)
29. 09. 2021. u 12:45

AMERI U ŠOKU POSLE ČUDA DENVERA U OKLAHOMI: Ne mogu da veruju šta je Nikola Jokić doživeo
Nikola Jokić je obično taj koji šokira svetsku košarkašku javnost zbog onog što radi u dresu Denver nagetsa, ali je ljubitelje NBA lige ovoga puta šokiralo - ono što je dožive.
06. 05. 2025. u 20:15

LUKA JOVIĆ JE SRUŠIO INTEROVE SNOVE O TRIPLETI: Barselona je ponovo probuđena evropska sila
POSLE remija u spektakularnoj prvoj utakmici polufinala, Inter i Barselona ukrštaju koplja i u revanšu, ovoga puta na "Đuzepe Meaci", gde će nešto pasti konačna odluka o finalisti Lige šampiona.
06. 05. 2025. u 07:45

KOŠARKAŠI PARTIZANA TUKLI "GROBARA"?! Aleksandar Prijović otkrio šok detalje tuče igrača i gostiju noćnog kluba (VIDEO)
Košarkaški klub Partizan saopštio je u ponedeljak kasno uveče da su se tri igrača crno-belih "našla usred incidenta koji se dogodio nedaleko od poznatog beogradskog noćnog kluba", a dan kasnije oglasio se i fudbaler Aleksandar Prijović, koji je bio na istoj lokaciji, i kog su pojedini srpski mediji doveli u vezu sa ovim skandalom.
06. 05. 2025. u 17:02
Komentari (0)