MLADE ODBOJKAŠICE OTPUTOVALE U MEKSIKO: Naše nade žele što bolji plasman na kadetskom SP

Slobodan Krstović

17. 09. 2021. u 16:55

NOVI izazov za naše odbojkašice. Srpkinje su danas otputovale u Durango (Meksiko), gde će od 20. do 29. septembra da igraju na kadetskom SP. Naše nade su u grupi A, gde će odmeriti snage sa Poljskom, Kamerunom, Kanadom i Meksikom. Prve četiri selekcije izboriće osminufinala.

МЛАДЕ ОДБОЈКАШИЦЕ ОТПУТОВАЛЕ У МЕКСИКО: Наше наде желе што бољи пласман на кадетском СП

FOTO: Tanjug

Selektor Jovo Caković odlučio je da boje Srbije brane: Nina Mandović, Elena Baić (tehničari), Jovana Zelenović (korektor), Anja Kujundžić, Stefana Pakić (libero), Hena Kurtagić, Iva Šućurovič, Ana Jaramazović (blokeri), Ksenija Tomić, Vanja Ivanović, Una Vajagić i Anja Zubić (primači).

U grupi B su: Italija, Turska, Peru, Egipat, Dominikanska Republika, u C: SAD, Rumunija, Nigerija, Tajland i Portoriko, a u D: Brazil, Rusija, Bugarska, Argentina, Slovačka.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
VODITELJKA OTKRILA ISTINU O CECI I ČEDI: Umešan i Aleksandar Kos - šta se dešavalo između političara i pevačice

VODITELjKA OTKRILA ISTINU O CECI I ČEDI: Umešan i Aleksandar Kos - šta se dešavalo između političara i pevačice

BLIZAK prijatelj i saradnik Čedomira Jovanovića, Aleksandar Kos, poslednjih meseci našao se u žiži interesovanja javnosti. O njegovom profesionalnom angažmanu, ali i privatnom životu, u poslednje vreme sve se češće spekuliše, dok je javnosti i dalje malo poznato čime se zapravo bavi i kakav je njegov put bio do pozicije na kojoj se danas nalazi.

09. 01. 2026. u 08:42

Komentari (0)

Stručnost, poverenje i humani pristup pacijentima je stub zdravstva