MAJA PRVA, TIJANA DRUGA: Naše odbojkašice odlične i na individualnim listama na Evropskom prvenstvu
MAJA Ognjenović je najbolja tehničarka grupne faze 32. EP za odbojkašice, koje se održava u Srbiji, Bugarskoj, Hrvatskoj i Rumuniji.

FOTO: N. Skenderija
Na pojedinačnim listama Tijana Bošković je drugi poenter i napadač, a isto mesto zauzima i Bojana Milenković u konkurenciji primača.
Od Tijane je statistički bolja Šveđanka Izabela Hak, koja u grušnpj fazi osvojila 131 poen, od toga 42 protiv Finske i 37 protzv Rumunije.
Treba reći da je Boškovićeva na nekoliko utakmica odmarala po jedan set i uspela je da skupi 110.
Preporučujemo

KONAČNO JE PALA RUSIJA: Srpkinje posle drame pobedila sa 3:2 i zauzele prvo mesto u grupi A
25. 08. 2021. u 19:36 >> 21:13

ODBOJKAŠICE NA POSLEDNjEM ISPITU U GRUPI: Ne razmišljamo još o nokaut fazi
25. 08. 2021. u 12:09

PRIPREMA ZA REVANŠ SA LEHOM: Zvezda ima luksuz da odmara nekoliko prvotimaca kako bi bili spremni za novi obračun sa Poljacima
NAJZANIMLjIVIJI meč četvrtog kola Superlige Srbije gledaćemo večeras na "Stadionu Rajko Mitić" gde će od 20 časova koplja ukrstiti Crvena zvezda i TSC.
09. 08. 2025. u 09:17

ALBANCI SIKTE OD BESA: Ne mogu da veruju šta se desilo na utakmici Crvene zvezde u Poljskoj i posle nje
Crvena zvezda i Leh su se sastali u Poznanju u prvom meču 3. kola kvalifikacija za Ligu šampiona, a tom prilikom domaća publika oduševila je celu Srbiju. Zapravo, ne baš celu - jer se jedan deo onih koji žive u južnoj srpskoj pokrajini, Kosovu i Metohiji, razbesneo.
07. 08. 2025. u 19:55

IMAO 609 KG, DANAS 68: Neverovatno KAKO sad izgleda nekad najteži tinejdžer sveta i drugi najteži čovek u istoriji (FOTO)
PRE više od deset godina, ime Kalid Bin Mohsen Šari iz Saudijske Arabije obišlo je svet kada je postao poznat kao najdeblji tinejdžer na planeti, a ujedno i drugi najteži čovek svih vremena.
09. 08. 2025. u 12:33
Komentari (0)