KO JE NAJBOLJI? SRBIJA! Vučević proslavio uz zlatne vaterpoliste (VIDEO)

PREMIJER Miloš Vučević bodrio je reprezentaciju Srbije u vaterpolu u finalu sa selekcijom Hrvatske, a sada njima i proslavio uz već sada legendarni povik "Ko je najbolji".

КО ЈЕ НАЈБОЉИ? СРБИЈА! Вучевић прославио уз златне ватерполисте (ВИДЕО)

Foto: Printskrin

Nakon jučerašnje pobede košarkaša i osvajanja bronze, premijer je odlučio da na isti način proslavi zlato na Olimpijadi, koji su reprezentativci osvojili treći put zaredom. 

-I opet... Ko je najbolji? Srbija- stoji ispod videa na Vučevićevom Instagram nalogu.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (19)