"BILI SMO MENTALNO JAČI, ODBRANA NAM JE DONELA POBEDU": Ubović posle meča Srbija - SAD
Vaterpolisti Srbije pobedili su u polufinalu Olimpijskih igara reprezentaciju SAD rezultatom 10:6, u finalu će igrati protiv pobednika meča između Hrvatske i Mađarske.

FOTO: AP Photo/Luca BrunoTanjug
Reprezentativac Srbije u vaterpolu, Nemanja Ubović rekao je da je perfektna odbrana donela Srbiji pobedu u meču polufinala Olimpijskih igara.
-Sve ste videli. Čestitao bih ekipi na izuzetnoj agresivnosti i velikoj borbi. Ispoštovali smo plan i uspeli da prevaziđemo probleme sa početka. Mentalno smo bili veoma jaki i ponovo bih želeo da čestitam saigračima. Verovali smo jedni u druge, bili smo agresivni i igrali smo jako. Doveli smo odbranu do perfekcije i to nam je na kraju omogućilo trijumf - rekao je Ubović za RTS.
*Do 10.000, bez depozita!
Bonus koji ispunjava 3 želje - zavrti točak sreće, uzmi do 300% bonusa i igraj do 5 dana besplatno!*
BONUS VIDEO USPESI OBELEŽENI U REZIDENCIJI AMBASADORKE: Noletov trijumf u podnožju Ajfela
Preporučujemo

SPECIJALNO VEČE NA "ETIHADU": "Povratak" De Brujnea i prilika za Pepa da se izjednači sa Konteom
Mančester Siti i Napoli otvaraju novu sezonu Lige šampiona duelom koji je već u najavi obeležen velikim emocijama.
18. 09. 2025. u 06:40 >> 00:54

RUSIJA ODUŠEVLjENA POTEZOM SRBIJE! Rusi raspamećeni, Tirana se trese
Rusija je, otkako je počeo rat u Ukrajini, ili "specijalna vojna operacija" kako to zove Ruska Federacija, u sportskom smislu bila sklonjena sa međunarodne scene, osim nekoliko izuzetaka. Ali najnovije vesti su potpuno drugačije.
18. 09. 2025. u 15:20

"TAJ ČOVEK JE SRAMOTA, NE POŠTUJE KRALjA!" Tramp tokom susreta s Čarlsom prekršio protokol, ljudi ljuti
AMERIČKI predsednik Donald Tramp i prva dama Melanija borave u Vindzoru, a njihov susret sa kraljem Čarlsom III već je izazvao burne reakcije zbog kršenja strogog kraljevskog protokola, piše Unilad.
17. 09. 2025. u 16:41
Komentari (0)