ISTORIJSKI TRIJUMF SRBIJE! Cabolov prebio migranta, gazi ka medalji na Olimpijskim igrama
Srpski rvač Hetik Cabolov plasirao se u četvrtfinale Olimpijskih igara u slobodnom stilu do 74 kilograma.

FOTO: EPA
Cabolov je ubedljivo savladao Iranca koji se takmiči u ekipi migranata Imana Mahdavija sa maksimalnih 10:0, što je bilo prvi put u istoriji da se jedan srpski takmičar nadmeće sa momkom koji predstavlja migrante.
Cabolov je ekspresno poveo protiv Mahdavija sa 2:0 i nastavio da kontroliše borbu.
Strpljivo je čekao svoje prilike i sa još četiri tehnička poena brzo stigao do trijumfa.
Cabolov će se u četvrtfinalu boriti protiv boljeg iz duela između Japanca Daičija Takatanija i Kubanca Geandrija Garsona Kabaljera.
BONUS VIDEO: PREKO KARIBA I PARIZA - DO LILA, ZBOG SRBIJE: Dobrica i Zorica snabdevaju srpske navijače
Preporučujemo

VLAHOVIĆ UŽIVA TUDOROVO POVERENjE: "Stara dama" osokoljena pobedom u "derbiju Italije" dočekuje starog dužnika
JUVENTUS dočekuje Borusiju Dortmund u prvom kolu Lige šampiona, u reprizi finala iz 1997. godine.
16. 09. 2025. u 07:30

UEFA "PRESEKLA": Evo gde se igra Srbija - Albanija nakon što je FSS tražio da se utakmica izmesti iz Beograda!
Srbija i Engleska igrali su prošlog utorka u kvalifikacijama za Svetsko prvenstvo, "orlovima" sledi meč sa Albanijom, a najnovije vesti koje se tog meča odluke u našoj grupi su izazvale ogromnu pažnju.
15. 09. 2025. u 19:49

UŽAS - DA SE PREVRNE ŽELUDAC: Upali gde proizvode krofne namenjene CG primorju - zatekli su HOROR scene (VIDEO)
Krofne su za mnoge jedna od najpoznatijih i najomiljenijih poslastica na svetu, ali posle gledanja snimka koji nam stiže iz Crne Gore pitanje je kako ćete ubuduće gledati na one kupovne.
13. 09. 2025. u 17:03 >> 17:10
Komentari (0)