RIVALI, PARTNERI, PRIJATELJI... LJUBAVNICI? Endi Marej je otišao u penziju i ovo poručio o Novaku Đokoviću

NAJBOLjI britanski teniser Endi Mari evocirao je uspomene iz karijere duge 25 godina, a prisetio se rivalstva sa Novakom Đokovićem o kojem je na zanimljiv način govorio.

РИВАЛИ, ПАРТНЕРИ, ПРИЈАТЕЉИ... ЉУБАВНИЦИ? Енди Мареј је отишао у пензију и ово поручио о Новаку Ђоковићу

Foto: Profimedia

Škot je objavio četiri fotografije na kojima se vidi prijateljstvo i rivalstvo koje traje 25 godina. 

Mari je uz fotografiju objavio i jednu jaku poruku, gde pokazuje koliko mu znači Nole.

- Suparnici, dubl partneri, prijatelji i ljubavnici? (pogledajte slajd 3). Hvala na 25 godina takmičenja Novače i srećno u nastavku karijere - napisao je Mari.

Nije na reči škota ostala imuna ni Jelena Đoković koja je u komentaru napisala da je oduševljena objavom. 

Komentar Jelene Đoković na fotografiji Novaka Đokovića i Endija Marija FOTO: Printskrin/Instagram/AndyMurray

Novak je danas na odličan način otvorio učešće na Olimpijskim igrama, on je uspeo veoma lako da savlada Metjua Ebdena rezultatom 2:0, po setovima 6:0, 6:1.

BONUS VIDEO: Aleks Koreča za Novosti o "velikoj trojci": Ono što su uradili ravno je čudu 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)