KAKAV ŽREB! Novaka Đokovića čekao pakao na Olimpijskim igrama, Rafael Nadal već u drugom kolu
NOVAK Đoković je saznao ko će mu biti rivali na putu ka prvom zlatu na Olimpijskim igrama.

Foto: AP
U prvom kolu, Srbin će igrati protiv Metjua Ebdena. Potom će u drugom snage odmeriti protiv boljeg iz duela Rafaela Nadala i Martina Fučoviča iz Mađarske! Kada bi mogli već da gledamo teniski klasik.
A onda, Novak bi u trećem kolu mogao da igra protiv Artura Filsa, dok je potencijalni rival srpskog asa u četvrtifinalu Stefanos Cicipas.
Zverev ili Museti bi mogli da igraju protiv Novaka u polufinalu, a ako dođe do finala, Srbin će igrati protiv Alkraza, Medvedeva ili Ruda.
Inače, Novak Đoković je doputovao u Pariz posle priprema u Crnoj Gori. A u sredu su olimpijski turnir u tenisu obeležila dva otkaza, Janik Siner neće igrati u Parizu.
Siner je svoju odluku obrazložio zdravstvenim problemima i istakao da i pored ogromne želje neće biti u prilici da predstavlja Italiju na najvećoj sportskoj smotri.
Nakon toga, odustao je i Holger Rune. Šesnaesti igrač na ATP listi ima problem sa povredom zgloba, pa je uz konsultacije sa lekarskim timom odlučio da preskoči turnir koji će biti održan na terenima Rolan Garosa u Parizu.
BONUS VIDEO: Nikola Jokić i govor saigračima iz reprezentacije Srbije koji će se pamtiti
Preporučujemo

EVROPA DOMINIRA: Fudbal koji se igra na Starom kontinentu je "vanzemaljski" za ostatak sveta
DANAŠNjI program Svetskog klupskog prvenstva otvoriće Čelsi i Los Anđeles koji se sastaju na "Mercedes benz stadionu" u Atlanti od 21.00.
16. 06. 2025. u 08:35

ZGROZILI SU MNOGE: Ono što su Ukrajinci uradili na Evropskom prvenstvu - niko živ nije očekivao
Otkako je počeo rat u Ukrajini, Rusija je bila ta čiji su sportisti češće bili spominjani u svetskim krugovima nego ukrajinski, jer je mnogima bilo (i još uvek jeste) zabranjeno učešća na međunarodnim nadmetanjima, ali... Ovoga puta su Ukrajinci privukli veliku pažnju - i to zbog skandala koji su priredili.
15. 06. 2025. u 19:43

"PLANIRAM SVOJU SAHRANU" Voditeljka o teškoj bolesti
ZVEZDA rijaliti emisije „The Real Houswives of Beverly Hills“ i voditeljka Tedi Melankamp (43), suočava se s teškom bolešću. Operisala je tumor na mozgu, ali se bolest proširila i na pluća. Tedi je otkrila da njen otac, rok legenda Džon Melankamp (73), već planira njenu sahranu.
15. 06. 2025. u 21:19
Komentari (0)