POZNAT TERMIN PLEJ-OFA: Šampion ABA lige znaće se najkasnije do 27. maja
ABA liga je objavila datum početka plej-ofa iako se još ne zna poslednji učesnik doigravanja.
Foto: ABA
Crvena zvezda, Budućnost, Igokea i Mornar ili Cedevita Olimpija počeće borbe za šampionski pehar regionalne lige 3. maja, a pobednik će biti poznat najkasnije 27. maja za kada je zakazana eventualna majstorica finala.
Termini polufinalnih susreta, koji je se igraju na dve pobede su 3, 7. i 11. maj.
Finale se igra na tri pobede, počev od 15. maja, termini su još 17, 21, 23. i 27. maj, ako se obe polufinalne serije završe posle dva utakmice termini finala su 11, 13, 17, 19 i 23. maj.
Preporučujemo
ZVEZDA POVUKLA TUŽBU PROTIV ABA: "Ispunjeno sve štro su crveno-beli zahtevali"
22. 04. 2021. u 15:44
KAD VIDI JOKIĆA "NIJE MU DOBRO": Najbolji defanzivac lige nema odgovor za trostrukog MVP-a
NOVO dominantno izdanje Nikola Jokića očekujemo na večerašnjem duelu Minesote i Denvera koji se sastaju u "Target centru" dva sata posle ponoći.
15. 11. 2025. u 13:00
SRBIJA UZ ČUDO MOŽE NA SVETSKO PRVENSTVO! "Orlovi" izgubili od Engleske, a nisu dobili sjajnu vest od Albanaca
Fudbalska reprezentacija Srbije nije uspela da pobedi Englesku na Vembliju, pa je usled poraza od 2:0 postalo definitivno poznato da iz svoje kvalifikacione grupe neće otići ni direktno na Svetsko prvenstvo, ni u baraž, što je obezbedila Albanija pobedom u Andori (1:0). Ipak, šansa za "orlove" postoji - i to minimalna - da budu među četiri najbolje ekipe u Ligi nacija koje se nisu kvalifikovale kroz kvalifikacione grupe. Trenutno, ta četiri mesta zauzimaju Vels, Rumunija, Švedska i Severna Irska, a samo srećan splet okolnosti može našu selekciju da "ugura" u tu malu grupu koja "bočnim putem" ide u baraž.
13. 11. 2025. u 22:39 >> 22:40
Policija uletela na svadbu, HAPSI MLADU - a tek objašnjenje! Ovo je LUDNICA (VIDEO)
ČAK i na najlepšim svadbama ponekad se dese nepredviđene situacije, sitne greške ili čak veći incidenti.
14. 11. 2025. u 16:23
Komentari (0)