USIJALE SE DRUŠTVENE MREŽE: Isplivao sporni detalj koji je Partizan na kraju koštao poraza u Kupu Koraća (FOTO) (VIDEO)
KOŠARKAŠI Crvene zvezde u dramatičnoj završnici savladali su Partizan i izborili plasman u veliko finale Kupa Radivoja Koraća.

FOTO: printskrin
Ovaj izuzetno uzbudljiv meč obeležio je i jedan sporan momenat koji se dogodio u finišu treće deonice, kada je Zvezda hvatala "priključak" na meču.
Pri vođstvu Partizana 52:46 Davidovac je posle jednog ofanzivnog skoka dao važne poene za crveno-bele na isteku napada. Sudije su bez razmišljanja priznale koš, iako se na usporenom snimku moglo videti da lopta nije napustila ruku košarkaša Zvezde na vreme.
Ovaj sporan detalj razbesneo je navijače Partizana. Davidovac je nakon ovih poena ušao u seriju i najzaslužniji je za veliki preokret i trijumf crveno-belih.
Grobari kipte od besa, društvene mreže preplavio je snimak spornog koša za koji smatraju da je direktno uticao na ishod utakmice.
(Kurir sport)
Preporučujemo

DEJAN RADONjIĆ: Bitno je da se što bolje pripremimo za meč protiv Mege
14. 02. 2021. u 09:31

NBA LIGA: Netsi ponizili voriorse, Bogdanović nosio Jutu do pobede (VIDEO)
14. 02. 2021. u 08:16

DRAMA U SPENSU: Zvezda u finalu Kupa posle završnice za infarkt
13. 02. 2021. u 20:39 >> 23:01

VEČITI DERBI DUGO NIJE IMAO OVAKAV ZNAČAJ: Partizan i Zvezda ukrštaju koplja u borbi za prvo mesto!
PRAZNIK srpskog fudbala, večiti derbi, 177. u istoriji biće odigran danas na "Stadionu Partizana" od 19 časova.
20. 09. 2025. u 07:20

RUSKA ELITA STIŽE U BEOGRAD! Putinova "desna ruka": Dolazimo zbog vaše religije!
Rusija, otkako je počeo rat u Ukrajini, nema baš mnogo prilike da u inostranstvu pokaže šta zna na poljima kulture, sporta ili drugih aktivnosti kojima bi mogla da se podiči, ali će Beograd i Srbija sada biti domaćini brojnim ruskim zvezdama. I, čovek koji stoji iza svega toga, rešio je da progovori o tom dolasku.
22. 09. 2025. u 20:06

UMRO VELIKI GLUMAC Petrovci: "Albanci me zvali 'srpski špijun', a kad treba - 'patriota'! Znam šta sam - nikad me niko nije kupio"
GLUMAC i profesor glume Enver Petrovci preminuo je danas u 72. godini, a jednu od poslednjih uloga odigrao je između ostalog u filmu "Ruski konzul", seriji "Klan", "Južnom vetru", "Senkama nad Balkanom", "Boljem životu"...
22. 09. 2025. u 16:07
Komentari (6)