PROMENE U PARTIZANU: Nikola Lončar više nije sportski direktor crno-belih
DOSADAŠNjI sportski direktor KK Partizan Nikola Lončar, više neće obavljati tu funkciju.

FOTO: KK Partizan/Dragana Stejpanović
Nikola Lončar više nije sportski direktor KK Partizan. Nekadašnji prvotimac crno-belih i reprezentativac naše zemlje, od danas se ne nalazi na čelu sportskog sektora kluba.
Ovom prilikom, klub se Nikoli Lončaru zahvaljuje na svemu što je učinio sa pozicije sportskog direktora u proteklom periodu i želi mu puno sreće u nastavku karijere.
Lončar je na mesto sportskog direktora imenovan u junu 2018. godine.
Od tada, crno-beli su osvojili dva Kupa Radivoj Korać i ABA Superkup, a na mestu trenera su se smenjivali Nenad Čanak, Andrea Trinkijeri, Vlado Šćepanović i na kraju, Saša Filipovski.
Zapratite Novosti sport na Fejsbuku
Preporučujemo

POBEDA PROTIV LOKOMOTIVE JE MNOGO VAŽNA ZA PARTIZAN: Crno-beli u igri i za prvo mesto
04. 02. 2021. u 19:08

NIŠTA OD ODLASKA: Propao dogovor Mike i Ludvisburga, centar ostaje u Partizanu
04. 02. 2021. u 17:42

VREME JE ZA KALKULACIJE: Partizanu su potrebne dve pobede, može dalje i sa jednom...
04. 02. 2021. u 08:35

VEČITI DERBI DUGO NIJE IMAO OVAKAV ZNAČAJ: Partizan i Zvezda ukrštaju koplja u borbi za prvo mesto!
PRAZNIK srpskog fudbala, večiti derbi, 177. u istoriji biće odigran danas na "Stadionu Partizana" od 19 časova.
20. 09. 2025. u 07:20

VTB SUPERKUP U BEOGRADU Intervju - Sergej Kušćenko
Rusija, otkako je počeo rat u Ukrajini, nema baš mnogo prilike da u inostranstvu pokaže šta zna na poljima kulture, sporta ili drugih aktivnosti kojima bi mogla da se podiči, ali će Beograd i Srbija sada biti domaćini brojnim ruskim zvezdama. I, čovek koji stoji iza svega toga, rešio je da progovori o tom dolasku.
22. 09. 2025. u 20:06

PREMINULA BAKA CANA: U njenoj kući snimana je čuvena serija "Selo gori, a baba se češlja"
Serija "Selo gori, a baba se češlja" reditelja Radoša Bajića osvojila je srca čitave Srbije, i uz nju su odrasle mnoge generacije.
23. 09. 2025. u 08:36
Komentari (0)