NAVIJAČI PARTIZANA U STRAHU: Oglasio se Jaramaz i otkrio šta ga boli posle povrede u Čačku
KOŠARKAŠ Partizana Ognjen Jaramaz oglasio se posle povrede koju je doživeo u subotu i opisao je kako je do nje došlo.
Foto: ABA liga/KK Borac
Partizan je u subotu poražen od Borca u Čačku, ali je veći razlog za brigu bio pad Jaramaza u trećem minutu poslednje četvrtine, kada je igrač crno-belih probio odbranu i položio pored Džonsa, ali nezogdno doskočio.
“Stanje povrede biće poznato sutra ili prekosutra, nakon snimanja kolena. Dobio sam udarac bočno, sa unutrašnje strane. Osećam bol, ali ne mogu ništa konkretno da kažem”, rekao je Jaramaz za klupsku televiziju.
Preporučujemo
FILIPOVSKI: NEMA VREMENA ZA PLAKANjE! Marinović: Partizanu želim da osvoji Evrokup
09. 01. 2021. u 20:26
KAKAV OBRAČUN: Dončić protiv Šeja!
VEČERAŠNjI program NBA lige obeležiće duel Oklahoma Siti tandera i LA lejkersa koji se sastaju u "Pejkom centru" tri sata i 30 minuta nakon ponoći.
12. 11. 2025. u 14:15
SRBIJA UZ ČUDO MOŽE NA SVETSKO PRVENSTVO! "Orlovi" izgubili od Engleske, a nisu dobili sjajnu vest od Albanaca
Fudbalska reprezentacija Srbije nije uspela da pobedi Englesku na Vembliju, pa je usled poraza od 2:0 postalo definitivno poznato da iz svoje kvalifikacione grupe neće otići ni direktno na Svetsko prvenstvo, ni u baraž, što je obezbedila Albanija pobedom u Andori (1:0). Ipak, šansa za "orlove" postoji - i to minimalna - da budu među četiri najbolje ekipe u Ligi nacija koje se nisu kvalifikovale kroz kvalifikacione grupe. Trenutno, ta četiri mesta zauzimaju Vels, Rumunija, Švedska i Severna Irska, a samo srećan splet okolnosti može našu selekciju da "ugura" u tu malu grupu koja "bočnim putem" ide u baraž.
13. 11. 2025. u 22:39 >> 22:40
Darko naveo ŠEST stvari o životu u Nemačkoj o kojima se ćuti: Razbio veliki mit, pa otkrio zbog čega POLICIJA ume da dođe na vrata
DARKO Tešić, koji stoji iza popularnog Instagram profila „Balkanac u Nemačkoj“ nedavno je objavio video koji je privukao veliku pažnju pratilaca, a u njemu na duhovit i iskren način deli svoja zapažanja o životu u Nemačkoj.
13. 11. 2025. u 18:15
Komentari (0)