NOVA POZAJMICA: Ristić u Breši
KOŠARKAŠ Crvene zvezde Dušan Ristić igraće naredne sezone na pozajmici za Brešu, saopštio je italijanski klub
Foto: N. Paraušić
Ristić je prethodnu sezonu proveo je u kazahstanskoj Astani i bio jedan od najboljih centara VTB lige.
- On dolazi iz veoma dobrog šampionata kao što je VTB liga i što je još važnije iz dobre škole košarke kao što je Crvena zvezda, a ima i zavidno iskustvo u ekipi FMP-a. Pratili smo ga godinama - izjavio je trener Breše Vinćenco Esposito.
Preporučujemo
ZVEZDA POTVRDILA: Postignut dogovor sa ABA ligom o vansudskom poravnanju
23. 07. 2020. u 18:46
NAVIJAČI ZVEZDE PORUČILI: Evo koga bi voleli ponovo da vide u crveno-belom dresu (FOTO)
22. 07. 2020. u 18:27
BITKA VEČITIH ZA SENEGALCA: Zvezda i Partizan hoće pojačanje iz Valensije
21. 07. 2020. u 19:28
DžENKINS ZA "NOVOSTI": Ne bih mogao u Partizan, motiv mi je titula u Evroligi
19. 07. 2020. u 20:45
PARTIZAN TO NIJE ZAOBORAVIO GRADSKOM RIVALU: Crno-beli žele da osvete Brđanima za ono što se desilo u prvom delu sezone
DERBI 29. kola Superlige stadiona biće odigran na "Stadionu Partizana" gde će crno-beli od 19 časova ugostiti gradskog rivala, ekipu Čukaričkog.
05. 04. 2026. u 07:00
CELA BOSNA U ŠOKU! Evo šta je uradio Jusuf Nurkić kad je čuo da je sa suprugom poginuo srpski sveštenik Nenad Mitrić, a troje dece povređeno
Srpska pravoslavna crkva ostala je zatečena kada su se pojavile vesti da je njen sveštenik Nenad Mitrić, sa suprugom Nedeljkom, poginuo u teškoj saobraćajnoj nesreći, a da je tom priliom povređeno njihovo troje vrlo mlade dece. Ta vest je stigla i do NBA lige, do tamošnjeg asa Bosne i Hercegovine, Jusufa Nurkića.
04. 04. 2026. u 18:06
DOBIO ODGOVOR: Šef diplomatije BiH besan zbog Karleuše
PEVAČICU Jelenu Karleušu uzeo je "na zub" ministar spoljnih poslova Bosne i Hercegovine, Elmedin Konaković zbog medijskog eksponiranja u državi.
04. 04. 2026. u 20:26
Komentari (1)