VELIKI TALENAT U MEGI: Petrušev se vratio u srpsku košarku
JEDAN od najtalentovanijih srpskih igrača Filip Petrušev (20) karijeru će nastaviti u ekipi Mege.

Foto: N.Paraušić
On je prethodnu sezonu odigrao na vrhunskom nivou na Univerzitetu Gonzaga, a u Srbiju se vraća prvi put 2014.godine, kada je prvo otišao u Kahu Laboral, a potom i na školovanje u Ameriku.
- Veoma sam srećan i uzbuđen zbog prilike koju mi je pružila Mega koja je najbolja sredina za mlade igrače u Evropi. U ABA ligi ću moći da nastavim da se košarkaški razvijam na najbolji mogući način. Svi znaju koji su košarkaši sve izašli iz Meginog sistema, moj je cilj da jednog dana zaigram u NBA i verujem da ću uz naporan rad u Megi to i ostvariti, rekao je Filip Petrušev.

NAŠI PREDLOZI: "Tip" - tiket za petak
REDAKCIJA Tipa vam je za danas pripremila sledeće predloge.
08. 08. 2025. u 07:05

ALBANCI SIKTE OD BESA: Ne mogu da veruju šta se desilo na utakmici Crvene zvezde u Poljskoj i posle nje
Crvena zvezda i Leh su se sastali u Poznanju u prvom meču 3. kola kvalifikacija za Ligu šampiona, a tom prilikom domaća publika oduševila je celu Srbiju. Zapravo, ne baš celu - jer se jedan deo onih koji žive u južnoj srpskoj pokrajini, Kosovu i Metohiji, razbesneo.
07. 08. 2025. u 19:55

"VREME JE DA SE RAT OKONČA!" Zelenski izneo tri ukrajinska zahteva za dugoročni mir sa Rusijom
UKRAJINSKI predsednik Volodimir Zelenski oglasio se nakon što je dogovoren sastanak Vladimira Putina i Donalda Trampa i otkrio šta su njegovi ciljevi na mirovnim pregovorima.
07. 08. 2025. u 16:00
Komentari (0)