LOŠE VESTI ZA CRNO-BELE: Kendrik Nan spreman za meč sa Partizanom u Evroligi
Košarkaš Panatinaikosa Kendrik Nan vraća se za drugi meč duplog kola Evrolige koji je na programu ove nedelje.
FOTO: Tanjug/AP
Kako prenosi grčki "Sport24", on će prvi meč protiv Reala propustiti, ali će biti spreman za drugi kada budu "zeleni" gostovali Partizanu u Beogradu.
Najbolji strelac i generalno najbolji igrač ekipe dugo je van parketa, zbog čega Panatinaikos nema pravog lidera, pa tako i beleži nešto lošije rezultate u poslednje vreme.
Bonus video: Nikola Jokić - od dobroćudnog debeljuce, do najboljeg i najplaćenijeg košarkaša na svetu
Preporučujemo
TRENER PARTIZANA NIJE MOGAO VIŠE DA ĆUTI! Evo šta se dešava sa Džabarijem Parkerom
02. 02. 2026. u 11:54
KAKAV OBRT! Biće i doček i Tompson, Vlada Hrvatske podržala ustaške orgije
02. 02. 2026. u 11:02
PREOKRET U NAJAVI: "Zeleni" će teško sačuvati gol prednosti protiv Betisa
PANATINAIKOS dolazi u Španiju sa minimalnom prednošću i pokušaće da je sačuva protiv Betisa koji će nošen hukom sa tribina potruditi da nastavi svoju evropsku priču (21.00).
19. 03. 2026. u 07:00
SRBI SU ZGROŽENI ALBANSKO-BOSANSKIM SKANDALOM: Evo šta se desilo u Tuzli (FOTO)
Kosovo je Srbija, ma šta ko mislio. Ali, neki koji drugačije misle, ne libe se da promovišu lažnu državu, samoproglašenu na teritoriji južne srpske pokrajine..
19. 03. 2026. u 16:20
EKSPLOZIV BIO SPREMAN: "Digli bismo u vazduh aerodrom na Grenlandu"
DVA MESECA pre izraelsko-američkog napada na Iran, Danska je bila spremna da oružano brani svoj suverenitet nad Grenlandom.
19. 03. 2026. u 14:12
Komentari (0)