"BEOGRADE, SRBIJO, HVALA VAM!" Kakva zahvalnica iz Izraela! Neka svi znaju za srpsko gostoprimstvo

Košarkaški klub Makabi prvi put će večeras posle više od 2 godine biti domaćin u Evroligi u Tel Avivu. Oni će dočekati ekipu Asvela, a pred taj duel zahvalili su se Srbiji i Beogradu na gostoprimstvu u prethodnom periodu.

БЕОГРАДЕ, СРБИЈО, ХВАЛА ВАМ! Каква захвалница из Израела! Нека сви знају за српско гостопримство

FOTO: Profimedia

- Nekoliko sati uoči našeg prvog evroligaškog okršaja u Tel Avivu još od oktobra 2023. godine, želeli bismo da vam kažemo hvala. Hvala Srbiji i Beograđanima, hvala čitavoj organizaciji i osoblju, što ste nas dočekali raširenih ruku, sa toplinom i profesionalizmom. Volimo vas i nosićemo u srcu ove uspomene - napisao je Makabi na društvenim mrežama.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

VANREDNO: Vučić se obratio  naciji