"RESTRIKCIJE? KAKVE RESTRIKCIJE?!" DŽordan Nvora o najnovijim vestima iz KK Crvena zvezda
DOBRE vesti sačekale su navijače Crvene zvezde. Džordan Nvora se vraća na teren i biće u sastavu protiv Valensije.
FOTO: Ata images
Najbolji strelac crveno-belih jedva je dočekao povratak na parket posle oporavka od povrede.
- Trener i ekipa su uradili sjajan posao. Držali su formu, tim je pobeđivao i izgledao odlično, što mi je dalo prostora da se potpuno oporavim. Sada se osećam mnogo bolje i zaista sam uzbuđen što ponovo ulazim u ritam - rekao je Nvora okupljenim novinarima u "Beogradskoj areni".
Naveo je da nije još na 100 odsto, ali da je blizu tog nivoa.
- Polako dolazim do 100%. Dovoljno sam spreman da zaigram, to mogu sa sigurnošću da kažem. Osećam da mogu da pomognem timu, što se tiče minutaže, koliko ja znam nema nikakvih restrikcija - zaključio je Nvora.
Podsetimo, utakmica Valensija - Crvena zvezda igra se u petak od 21 čas u "Roig areni".
Bonus video: Nikola Jokić - od dobroćudnog debeljuce, do najboljeg i najplaćenijeg košarkaša na svetu
Preporučujemo
AMERIKA NE MOŽE DA VERUJE: Evo šta je Donald Tramp upravo uradio (VIDEO)
20. 11. 2025. u 13:02
SUSPENZIJA PO HITNOM POSTUPKU: Stefanos Cicipas kažnjen sa godinu dana
20. 11. 2025. u 14:41
KO ĆE NA MEGDAN BARSI? Madridski velikani ukrštaju koplja u polufinalu Superkupa Španije!
GRADSKI rivali Atletiko Madrid i Real Madrid ponovo će ukrstiti koplja, ovoga puta u polufinalu Superkupa Španije (20.00) koji se i ove godine održava Džedi. Ulog je ogroman, finale protiv Barselone i prilika za prvi trofej u 2026. godini.
08. 01. 2026. u 08:00
DOSAD NEZABELEŽENO! Novak Đoković snimljen kako moli za ovo (VIDEO)
Novak Đoković se pobrinuo da najnovije vesti iz tenisa - budu nesvakidašnje.
06. 01. 2026. u 15:38
KAKO IZGLEDA ŽIVOT U NAJHLADNIJEM MESTU NA SVETU? Selo u kojem se automobili ne gase, telefoni ne rade, a deca idu u školu na –50°C
PROSEČNA temperatura u gradu zimi pada na -58 stepeni Celzijusa...
07. 01. 2026. u 18:20
Komentari (0)