RASTANAK NAKON ŠEST GODINA: Saigrač Nikole Jokića se oprostio od Denvera (FOTO)

Slovenački košarkaš Vlatko Čančar oprostio se od Denver Nagetsa na društvenim mrežama.

РАСТАНАК НАКОН ШЕСТ ГОДИНА: Саиграч Николе Јокића се опростио од Денвера (ФОТО)

FOTO: AP/Tanjug

- Hvala ti, Denvere. Dobio sam šansu kao klinac iz Slovenije, verovali ste u mene i napravili od mene čoveka i igrača koji sam danas, pa vam hvala za svaku uspomenu i dobru i lošu. Tokom ovih prelepih šest godina, upoznao sam neke sjajne ljude kako na, tako i van terena i Denver će uvek biti moj drugi dom. U meni imate doživotnog navijača i nadam se da će nam se putevi ponovo sresti i da ovo nije zbogom nego doviđenja - rekao je Čančar.

Njegov naredni klub još uvek nije poznat, ali najviše se povezuje sa Olimpijom iz Milana, te će se u bliskoj budućnosti saznati gde Slovenac nastavlja karijeru.

Bonus video:  Nikola Jokić - od dobroćudnog debeljuce, do najboljeg i najplaćenijeg košarkaša na svetu

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

KRAJ SVIH MISTERIJA - SAD ZNAMO KO VODI RAT PROTIV SRBIJE: Šešelj se vanredno uključio u program i razobličio ko stoji iza mračnih akcija