JASIKEVIČIJUS ŽALI ZBOG ODLASKA GUDURIĆA: Nije sa Markom ispalo sve kako smo očekivali
SRPSKI košarkaš Marko Gudurić bio je najzaslužniji što je Fenerbahče osvojio Evroligu u sezoni 2024/25. On je napustio klub ovog leta. Trener tima iz Istanbula, Šarunas Jasikevičijus ne krije da mu je teško zbog odlaska sjajnog beka.
Foto: EPA-EFE/RYAN LIM
On je u razgovoru za grčku "Gazetu" otkrio da se tokom leta pravi ekipa i da ovaj klub ima čak i "plan C" kad su u pitanju pojačanja.
- U košarci tim pravimo na leto. Zajedno sa direktorom, imamo plan A, plan B, plan C. Nažalost mi smo sad na planu C, ali nemamo problem s tim - istakao je Jasikevičijus.
Svestan je da su odlasci Gudurića i Najdžela Hejs-Dejvisa ozbiljan udarac za klub.
- Nikad ne znaš koji je plan pravi. Nastavljamo da radimo iako nije sve ispalo kao što smo očekivali. Posebno sa Najdželom i Markom koji su nas napustili. Međutim to je život - zaključio je litvanski stručnjak.
Podsetimo, Marko Gudurić je prešao u Olimpiju iz Milana, dok je Amerikanac odlučio da se oproba u NBA ligi i postao je član Finiks sansa.
Bonus video: Nikola Jokić - od dobroćudnog debeljuce, do najboljeg i najplaćenijeg košarkaša na svetu
Preporučujemo
NAJNOVIJE VESTI, VIMBLDON: Novak Đoković se posle preokreta plasirao u četvrtfinale!
07. 07. 2025. u 17:57
VREDI POKUŠATI: Tiket sa VELIKOM kvotom i još većim DOBITKOM!
ZA danas smo vam izdvojili tri predloga koji daju odličnu ukupnu kvotu.
17. 12. 2025. u 09:30
SRBIJA I ALBANIJA ODLUČUJU - IDE LI SRBIJA NA OLIMPIJADU? Tako je rešeno na svetskom nivou...
Najnovije vesti iz fudbala su više nego zanimljive.
17. 12. 2025. u 15:11
MIMU ZAUSTAVILA POLICIJA: Iznenadilo ih je ono što su zatekli u kolima
NAKON što ih je zaustavila policija, prizor u kolima ih je iznenadio...
17. 12. 2025. u 10:09
Komentari (0)