REŠILI SE BOSANCA: Evo gde Jusuf Nurkić nastavlja karijeru
BOSANSKI košarkaš Jusuf Nurkić trejdovan je iz Šarlota u Jutu, javio je ESPN.
FOTO: Tanjug/AP
Tridesetogodišnji Nurkić je postao Džezer u sklopu trejda u kome Šarlot dobio Kolina Sekstona i pik druge runde 2030. godine.
Bosanski centar je u februaru ove godine prešao iz Finiksa u Šarlot kao deo trejda u kom je u Sanse stigao reprezentativac Srbije Vasilije Micić.
Nurkić je u nedavno završenoj sezoni u proseku beležio 8,9 poena, 7,8 skokova i 2,3 asistencije.
U Hornetse će tako preći 26-godišnji Sekston, koji je u sezoni 2024/25 upisivao 18,4 poena i 4,2 asistencije po utakmici.
Saigrač Sekstonu u Šarlotu biće i Micić, koji se nedavno vratio u Hornetse.
BONUS VIDEO: Top 10 najboljih poentera u NBA
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
DVE NAJBOLjE REČI U SPORTU, SEDMA UTAKMICA! Drugačije nije ni moglo, Oklahoma i San Antonio su zaslužili da majstorica odluči ko ide u finale
TANDERI i Sparsi su nam pripredili sjajno finale Zapadne konferencije, a konačni čin ove epske serije imaćemo večeras u "Pejkom centru" gde će sastati dva sata i 30 minuta posle ponoći po srednjeevropskom vremenu.
30. 05. 2026. u 07:40
PARI SEN ŽERMEN OPET OSVOJIO LIGU ŠAMPIONA! Istorijsko finale, Arsenal pao u neviđenoj drami (VIDEO)
Pari Sen Žeremen i Arsnal su odigrali izuzetno zanimljivo finale UEFA Lige šampiona 2026, a meč u Budimpešti završen je istorijskom, drugom uzastopnom evropskom titulom za pariske "svece" - rezultat je bio najpre 1:1 posle 120 minuta igre (strelci su bili Kai Haverc i Usman Dembele iz penala), a onda je u izvođenju jedanaesteraca do titule došao tim i francuske prestonice - 4:3.
30. 05. 2026. u 21:01 >> 21:10
NAJBOGATIJA PEVAČICA BALKANA: Maja za godinu zaradila 92 miliona i PRESTALA DA PEVA na svadbama
PRE tačno tri godine, pevačica je donela iznenađujuću odluku da trajno prestane da peva na svadbama.
26. 05. 2026. u 20:30
Komentari (0)