GOTOVO JE: Olimpijakos se oprostio od bivšeg košarkaša Crvene zvezde, poznato gde nastavlja karijeru
Nekadašnji as Crvene zvezde, Luka Vilvoda, više nije član Olimpijakosa, saopštio je grčki velikan.
FOTO: M. Vukadinović
- Šampion Grčke zahvaljuje se argentinskom igraču na njegovom doprinosu ekipi i želi mu sve najbolje u nastavku karijere - naveo je Olimpijakos.
Eurohups se nadovezao na ovu priču vešću da bi Vildosa trebalo da postane novi igrač Virtusa iz Bolonje.
Vildosa je u Olimpijakosu proveo samo jednu sezonu, u proseku je postizao 4.8 poena, 2.7 asistencija i 1.5 skokova.
Bonus video: Nikola Jokić - od dobroćudnog debeljuce, do najboljeg i najplaćenijeg košarkaša na svetu
Preporučujemo
"IZGLEDA JE BILO SUĐENO!" Oglasio se Moneke prvi put od potpisa za Zvezdu
24. 06. 2025. u 20:29
TRANSFER BOMBA! Najnovije vesti iz KK Crvena zvezda su oduševile "delije"!
24. 06. 2025. u 17:05
NOVA ŠANSA ZA VLAHOVIĆA! Smena trenera otvara vrata startne postave sjajnom Srbinu
POD Tudorom je Vlahović uglavnom bio izmena i dobijao je šansu na kašičicu, a da li će se to promeniti nakon otkaza uručenom hrvatskom stručnjaku videćemo na večerašnjem duelu Juventusa i Udinezea koji se sastaju na "Alijanc stadionu" u okviru devetog kola Serije A (18.30).
29. 10. 2025. u 07:00
"JOŠ SAM U ŠOKU!" Fudbaler kog su studenti probali da otmu ne može da veruje šta je doživeo
Najnovije vesti iz fudbala su prilično neverovatne.
28. 10. 2025. u 15:19
"CECIN SINE, ĆUTI I UDARAJ, ZA BOLjE I NISI!" Voditeljka odbrusila Veljku - "Ozbiljan kompleks!"
NAKON što je bokser Veljko Ražnatović pokušao da ismeje performans voditeljke Jovane Jeremić, koji je upriličila tokom proslave njenog rođendana, ona mu je brzo javno uzvratila, u svom stilu.
26. 10. 2025. u 10:48
Komentari (0)