KOŠARKAŠKI ZEMLJOTRES! Miško Ražnatović otkrio pojačanje Zvezde i Partizana

Новости онлине

16. 06. 2025. u 07:40

Poznati košarkaški agent, Miško Ražnatović, jednom zanimljivom objavom zaintrigirao je košarkašku javnost u Srbiji.

KОШАРКАШКИ ЗЕМЉОТРЕС! Мишко Ражнатовић открио појачање Звезде и Партизана

FOTO: N. Paraušić

Naime Unikaha je u nedelju savladala Real Madrid u trećem meču polufinalne serije, a sjajne partije pružili su igrači za koje se spekuliše da su nova pojačanja Partizana, odnosno Zvezde. Reč je o Dilanu Ostekovskom i Tajsonu Karteru.

Miško je ispratio meč, čestitao treneru Navaru i igračima, a onda u svojoj objavi označio i ABA ligu.

REGISTRUJ SE I PREUZMI 5.000 DINARA ZA TIKETE

"Kakva utakmica u Malagi, čestitke treneru Navaru i našim igračima u oba tima", napisao je Miško i usput označio ABA ligu u toj objavi.

REGISTRUJ SE I PREUZMI 5.000 DINARA ZA TIKETE

S obzirom na to da njegova agencija zastupa Ostekovskog, mnogi smatraju da je ovom objavom između redova potvrdio da sjajni centar uskoro stiže u ABA ligu - tačnije Partizan.

Bonus video: Crno-bela simfonija - predstavljanje igrača KK Partizan

 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News

Komentari (0)

NAKON KRAHA VEZE SA BASTIJANOM, SREĆU PRONAŠLA PORED MILIONERA: Ana nije prva koju je fudbaler ostavio zbog druge