NOVI MALER ZA LEJKERSE: Luka Dončić ima problem
VEĆ po dolasku u Los Anđeles Lejkerse je Luka Dončić pokazao koliko će biti bitan za igru tog tima. Ipak, pojavila se glavobolja za tim iz "grada anđela".
Foto AP
Naime, kako javlja poznati NBA novinar Jovan Buha koji radi za "Atletik" i prati Lejkerse je otkrio da Slovenca muče leđa.
- Mislim da Luka ima poroblema sa leđima. To ga je mučilo i pre utakmice sa Niksima, pogoršalo se protiv Bostona i na kraju se prelilo. Protiv Bruklina je delovalo da ga muči povreda i hodao je čudno sa bolovima u leđima. To je nešto što mora da se sredi. Lejkerse muče povrede u veoma lošem trenutku i to može da bude problem i da otkrije istinu o ovom timu - rekao je Buha.
Dončić od dolaska u Lejkerse beleži 24,5 poena, 8,4 skoka i 8 asistencija na 12 utakmica u dresu novog tima.
Podsetimo, "jezeraši" su trenutno na trećem mestu Zapadne konferencije sa učinkom 40-23.
Bonus video: Nikola Jokić - od dobroćudnog debeljuce, do najboljeg i najplaćenijeg košarkaša na svetu
Preporučujemo
AMERI, ŠTA ĆETE SADA? Nikola Jokić je MVP NBA lige, evo ga i dokaz (VIDEO)
11. 03. 2025. u 06:12
"IGRAM NAJBOLjU KOŠARKU ŽIVOTA"! Evo šta je rekao Nikola Jokić posle monstruozne partije
11. 03. 2025. u 08:06
BORBA ZA SKUDETO SE ZAHUKTAVA: Inter ne sme sebi dozvoliti novi "kiks", ali Boginja provincije se neće predati bez velike borbe
POSLE teških poraza u poslednjim mečevima, Inter i Atalanta pokušaće da se vrate na pobednički kolosek u velikom lombardiskom derbiju Serije A koji će od 15 časova biti odigran danas na "Đuzepe Meaci".
14. 03. 2026. u 07:20
TRAMP I AMERI U ŠOKU! Evo šta je Iran zatražio od njih
Dok traje napad na Iran, koji su započeli SAD i Izrael, ali i odgovor Irana u vidu napada na susedne zemlje koje pomažu tu agresiju, i sport i te kako oseća posledice novonastale situacije. Rat je, kako i ne bi... Ali, malo ko je očekivao da će da se desi ovakav iranski odgovor, nakon poslednjeg što je uradio predsednik Sjedinjenih Američkih Država, Donald Tramp.
14. 03. 2026. u 15:15
Miroslav 33 godine živi pod zemljom, bez struje i vode: Humanitarac podelio priču koja je rasplakala mnoge (VIDEO)
DEKA Miroslav iz sela Dvorska kod Krupnja već 33 godine živi u zemunici bez struje i vode, a njegov vapaj za pomoć dirnuo je humanitarca Marka Nikolića.
14. 03. 2026. u 11:54
Komentari (0)