SPEKTAKL U ARENI: Najbolji košarkaški timovi Evrope dolaze u Beograd?
Beogradska Arena postala je pravi hram košarke, a u septembru bi mogla da ugosti još jedan prestižan turnir.
BEOINFO
Kako je za "sport ekspres" najavio direktor borda Evrolige Goran Šašić, Beograd bi mogao da bude domaćin narednog VTB Kupa.
- To je odluka koju treba da donese VTB liga. Mogu da kažem samo jedno, mislim da će Beograd biti spreman da prihvati ovaj događaj, i pregovori između VTB lige i Beograda su u toku. Tako da je to sasvim moguće - rekao je Šašić.
Ukoliko dođe do dogovora, plan je da u Superkupu učestvuje osam ekipa, odnosno četiri iz VTB lige, Crvena zvezda i Partizan, kao i dve ekipe van VTB lige.
Bonus video: Nikola Jokić - od dobroćudnog debeljuce, do najboljeg i najplaćenijeg košarkaša na svetu
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
"VEČITI DERBI" KAKAV DUGO NIJE VIĐEN: Tenzije, golovi i neverovatan remi Crvene zvezde i Partizana!
22. 02. 2025. u 17:59 >> 18:00
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ZVEZDA ZAPOČINjE ODBRANU TITULE: Novajliju očekuje "paklena" atmosfera na Marakani
NAKON višemesečnog čekanja konačno počinje Superliga Srbije, a prvi meč odigraće akutelni šampion Crvena zvezda i novajlija Mačva koji se sastaju na "Stadionu Rajko Mitić" od 20 časova.
17. 07. 2026. u 07:00
KO KAŽE DA SU NEPOBEDIVI! Prvak Evrope šokirao dvostrukog šampiona sveta i ostavio ga bez finala Mundijala! (VIDEO)
Fudbalska reprezentacija Španije igraće u finalu Svetskog prvenstva, pošto je savladala selekciju Francuske rezultatom 2:0 (1:0).
14. 07. 2026. u 22:59
VODITELjKA GODINAMA NE SPAVA SA MUŽEM: "To je za mene traumatično!"
VODITELjKA sa suprugom već godinama ne spava u istom krevetu...
14. 07. 2026. u 11:17
Komentari (0)